П`ятниця, 29.03.2024, 11:10

Головна » 2010 » Листопад » 15 » 11 листопада 2010 року
11 листопада 2010 року

Голова ради Профспілки В.П. Чепурченко взяв участь у засіданні президії ради обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

питань, які виносяться на розгляд засідання

президії ради обласної організації Профспілки

1.    Про    практику    роботи    ради    Києво-Святошинської   районної організації   Профспілки   з   питань       координації   діяльності   первинних профспілкових організацій.

доповідає   Остапенко О.В.

2.       Про       внесення     змін до  штатного     розкладу  працівників виконавчого апарату ради Київської обласної організації Профспілки.

доповідає Цикалюк А.Д.

3.       Про       співпрацю      між   Київською   обласною   організацією Профспілки працівників освіти і науки    України    та Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України.

доповідає Цикалюк А.Д.

4.        Про    підтримку кандидатури на посаду голови    Профспілки працівників освіти і науки України.

доповідає Цикалюк А.Д.

5.     Про   взяття   на   облік      первинної   профспілкової   організації         Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу.

доповідає Остапенко О.В.

6.      Пропадання нецільової благодійної допомоги.

доповідає   Цикалюк А.Д.

Переглядів: 509 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |