Четвер, 25.04.2024, 17:33

Головна » 2009 » Грудень » 21 » 16 грудня 2009 року
16 грудня 2009 року
Відбулось відкрите засідання президії міської організації Профспілки з питань виплати винагороди за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків педагогічним працівникам та ін. Запрошені заступник міського голови Антонюк М.А., депутати міської ради Терехова О.О., Ткаченко В.М., голова організації "Громадська сила" Плєшаков А.В., засоби масової інформації.

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
м. Біла Церква, б-р 50 років Перемоги, 76
тел: 6-67-14, 6-42-73

ПОСТАНОВА ПРЕЗИДІЇ
від 16 грудня 2009 року                                                                  м. Біла Церква

Про стан виплати винагороди педагогічним працівникам за сумлінну працю
та зразкове виконання службових обов’язків ст. 57 Закону України «Про освіту»

Заслухавши та обговоривши інформацію голови ради Профспілки  про стан виплати винагороди педагогічним працівникам за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків ст. 57 Закону України «Про освіту», та виступи заступника міського голови Антонюка М.А., депутатів міської ради Терехової О.О., Ткаченка В.М., голови організації «Громадська сила» Плєшакова А.В., членів президії міської ради Профспілки Данілової Л.М., Максимчук Т.В., Павленко А.І. та інших, президія ради Білоцерківської міської організації Профспілки постановляє:
     1. Звернутись до ЦК Профспілки працівників освіти і науки України та профільного комітету з питань освіти і науки Верховної ради України з вимогою внести поправки в Закон України «Про освіту» ст. 57 «Гарантії держави педагогічним, науково-педагогічним працівникам та іншим категоріям працівників закладів освіти» параграф 1, абзац 9 «Надання педагогічним працівникам щорічної грошової винагороди в розмірі до одного посадового окладу (ставки заробітної плати) за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків» вилучивши слово «до» та викласти в такій редакції: «Надання педагогічним працівникам щорічної грошової винагороди в розмірі одного посадового окладу (ставки заробітної плати) за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків».
    2. Профспілковим комітетам установ і закладів освіти міста провести збори з єдиним порядком денним: «Про виплату грошової винагороди педагогічним працівникам за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов’язків в розмірі 100% посадового окладу (ставки заробітної плати)» та направити звернення до міського голови Савчука В.П. та депутатів міської ради.
    3. Президії ради Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України підготувати пропозиції до бюджету освіти міста на 2010 рік, де акцентувати увагу на виплаті винагороди педагогічним працівникам за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов’язків в розмірі 100% посадового окладу (ставки заробітної плати та оздоровчих для непедагогічних працівників. Вручити ці пропозиції депутатам міської ради та головам постійних комісій.
    4. Продовжити дію угоди між управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради та міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2006 -2009 роки, в зв’язку з невиконанням деяких положень.

Голова ради профспілки                                   В.П. Чепурченко

Переглядів: 668 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |