Субота, 27.04.2024, 06:17

Головна » 2009 » Червень » 26 » КОЛЕКТИВНИЙ ТРУДОВИЙ СПІР З УРЯДОМ
КОЛЕКТИВНИЙ ТРУДОВИЙ СПІР З УРЯДОМ

22 червня 2009 року відбулася чергова зустріч представників Федерації профспілок України з представниками Кабінету Міністрів України з питань узгодження позиції сторін по проекту Угоди про дії на виконання рішень примирної комісії та трудового арбітражу з вирішення колективного трудового спору між ФПУ та КМУ.

Від Федерації профспілок України у зустрічі взяли участь: Голова ФПУ Хара В.Г., заступники Голови ФПУ Кондрюк С.М. та Українець С.Я., представники трьох всеукраїнських профспілок: Нікітіна Т.В. – голова Професійної спілки працівників державних установ України; Сачков Л.С. – голова Профспілки працівників освіти і науки України; Романюк О.І. – голова Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України.

Сторона Кабінету Міністрів України була представлена в особі Міністра праці та соціальної політики України Денісової Л.Л., заступників Міністра праці Іванкевича В.В. та Онищука В.М., члена НКРЕ Меркушова В.Т., директора Департаменту стратегії соціального розвитку Мінпраці Латік В.В., директора Департаменту розвитку соціальної та гуманітарної сфери Мінекономіки Савенка О.Л., директора Департаменту з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці Мінпраці Товстенка О.П.

В результаті надскладних переговорів вдалося віднайти варіанти конструктивного вирішення принципово важливих для Федерації профспілок України пунктів вказаної Угоди.

Про результати переговорів буде проінформовано Прем'єр-міністра України і ближчим часом сторони остаточно визначать свої позиції.

Департамент апарату ФПУ

з питань економічного захисту