Вівторок, 16.04.2024, 20:07

Головна » 2009 » Липень » 28 » 23 липня 2009 року відбулось чергове засідання
23 липня 2009 року відбулось чергове засідання

23 липня 2009 року відбулось чергове засідання правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Під час розгляду питань порядку денного правлінням підтримано внесені профспілковою стороною зауваження до проекту наказу Міністерства праці та соціальної політики України «Про затвердження Змін до Порядку фінансування виплат по частковому безробіттю та надання допомоги по частковому безробіттю» від 07.02.2009 року N45 щодо посилення захисту застрахованих осіб у разі часткового безробіття (враховуючи пропозиції членських організацій).

Правлінням прийнято рішення про створення робочої групи у складі по два представники від кожної сторони правління   (профспілок, держави та роботодавців) та представників виконавчої дирекції Фонду по опрацюванню та удосконаленню Порядку фінансування виплат по частковому безробіттю та наданню допомоги у зв'язку з частковим безробіттям і на наступному засіданні правління розглянути стан реалізації цього Порядку (постанова правління Фонду N123 від 23.07.09). Також правління доручило виконавчій дирекції Фонду звернутися до Міністерства праці та соціальної політики з пропозицією ініціювати перед Кабінетом Міністрів України внесення змін до статті 24 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» щодо зміни умов надання допомоги по частковому безробіттю в частині збільшення терміну тривалості простою.

На правлінні обговорено і погоджено зміни до:

- Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності та Порядку надання матеріальної допомоги у період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації безробітного, які зумовлені приведенням у відповідність норм щодо страхових виплат для  осіб, звільнених за угодою сторін (пункт 1 статті 36 КЗпП України);

- бюджету Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2009 рік;

- Порядку надання роботодавцю дотації на створення додаткових робочих місць для працевлаштування безробітних та  Інструкції з оформлення органами Фонду страхування України на випадок безробіття матеріалів про адміністративні правопорушення.

Заслухано інформацію про фінансовий стан банків, в яких розміщуються тимчасово вільні кошти Фонду соціального страхування на випадок безробіття за І квартал 2009 року; про рівень та стан сплати страхових  внесків до Фонду у І кварталі 2009 року;  про угоди, договори (контракти) з майновими (фінансовими) зобов'язаннями на суму понад 100 тисяч гривень, укладені від імені Фонду та їх реалізацією протягом 5 місяців  2009 року; про стан виконання попередніх рішень правління Фонду; про стан списання заборгованості по сплаті страхових внесків; про застосування деяких положень Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення впливу світової фінансової кризи на сферу зайнятості населення»; про стан ринку праці в Україні за січень-червень 2009 року тощо.

Наступне засідання правління Фонду заплановано на 19 листопада 2009 року.

Департамент з питань соціального захисту

Переглядів: 576 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Липень 2009  »