Четвер, 25.04.2024, 03:43

Головна » 2013 » Вересень » 24 » 23 вересня 2013
23 вересня 2013

23 вересня в м. Біла Церква відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Дошкільна освіта міста: реалізація основних завдань, здобутки, проблеми, перспективи».

Відкриваючи засідання,  начальник управління освіти і науки міської ради Ю.Петрик зазначив, що метою даного «круглого столу» є обговорення стану та шляхів розвитку дошкільної освіти міста.

Наголосив, що відповідно до реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України» в м. Біла Церква проводиться відповідна робота. Зокрема, здійснюються заходи з розширення мережі дошкільних навчальних закладів та збільшення  кількості груп з метою забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти. Відмітив, що на даний час в місті функціонує 36 дошкільних навчальних закладів, в яких виховується понад сім тисяч  білоцерківських дітей. Зупинився на  питаннях впровадження новітніх технологій під час виховного процесу, створення належних умов для фізичного та духовного розвитку дітей та ін.

В ході засідання «круглого столу» присутні обговорили такі питання як: реалізація інноваційної діяльності в сучасному дошкільному навчальному закладі, впровадження  здоров’язберігаючих технологій,  створення  відповідних умов для отримання дошкільної освіти дітьми з особливими потребами, проблеми наступності і перспективності під час підготовки 5-річних дітей до школи, досвід співпраці педагогічного колективу і родини у вихованні дошкільників та ін.

За результатами засідання «круглого столу» були прийняті рекомендації щодо шляхів вирішення проблем дошкільної освіти, які будуть включені до проекту Програми розвитку системи освіти Білої Церкви на 2014-2017 роки та винесені на розгляд під час засідання колегії департаменту управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Під час заходу присутні мали змогу проглянути виставку творчих робіт працівників  дошкільних навчальних закладів.

Переглядів: 521 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1 |
«  Вересень 2013  »