Субота, 20.04.2024, 12:45

Головна » 2016 » Лютий » 9 » 9 лютого 2016
9 лютого 2016

Голова ради Профспілки взяв участь у засіданні Управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області з порядком денним «Про підсумки роботи Управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області за 2015 рік».

На заході були присутні:

• Бурлака Сергій Іванович – радник міського голови;
  • Волощенко Василь Дмитрович – голова Білоцерківської міської ради організації ветеранів України;
  • Романиця Михайло Миколайович – голова Білоцерківської громадської організації інвалідів-ліквідаторів Чорнобиля.

З вступним словом до присутніх звернувся перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області – Верещак Василь Миколайович. Він проінформував про інновації, зміни в пенсійному законодавстві та пілотний проект, в якому беруть участь організації Пенсійного фонду Київської області, в тому числі і міста Білої Церкви.

По першому питанню виступила Мейкут Олена Іванівна – начальник відділу платежів до пенсійної системи.

По другому витанню – Шалієвський Олексій Сергійович – начальник юридичного відділу.

Про підсумки роботи Пенсійного фонду України у місті Біла Церква за 2015 рік доповіла заступник начальника управління Якимчук Людмила Іванівна.

Голова міської організації Профспілки працівників освіти і науки України окреслив коло проблем, що стосуються удосконалення пенсійної системи та перспективи її розвитку та подякував за співпрацю в організації роз’яснювальної роботи, проведенні семінарів та консультацій з питань нарахування, виплат та перерахунку пенсій працівникам галузі освіти.

Про стан соціального захисту у м. Білій Церкві за 2015 рік проінформував радник міського голови – Бурлака Сергій Іванович.

Переглядів: 660 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Лютий 2016  »