Вівторок, 16.04.2024, 17:11

Головна » 2014 » Вересень » 2 » ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ В БІЛІЙ ЦЕРКВІ
ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ В БІЛІЙ ЦЕРКВІ

24 серпня з нагоди Дня Незалежності України в Білій Церкві відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка. Багато мешканців міста, почесні гості, представники влади, духовенство прийшли вшанувати тих, хто протягом століть боровся за незалежність України і віддати шану тим, хто сьогодні мужньо  боронить свою державу. Цього дня на урочистості до Білої Церкви завітала директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Н.І.Клокар.

Міський голова В.П.Савчук подякував всім, хто сьогодні підтримує нашу країну, нашу армію, висловив переконання, що скоро синьо-жовті прапори замайоріють в усіх містах і селах України. З нагоди 23–ї річниці незалежності України Василь Петрович побажав мешканцям міста міцного здоров'я, злагоди і затишку в родинах, добробуту в оселях, зваженості і поміркованості у діях та вчинках на благо нашого народу і держави.

Під час заходу кращим учням міста, яким щойно виповнилося 16 років, а двом із них саме 24 серпня, міський голова вручив паспорти громадян України. Молоді люди пообіцяли жити і працювати в ім’я рідної держави, її могутності і свободи, в ім’я тих, хто захищав і захищає єдність Батьківщини, хто чекає, допомагає і вірить у мирне майбутнє; дотримуватись законів України, свято шанувати державні символи, гордо нести почесне ім’я українця, подякували мужнім воїнам, які хоробро захищають мир у нашій державі.

Окрасою мітингу стали виступи колективів Білої Церкви та талановитих артистів Київського обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського.

Урочистості завершились покладанням квітів до пам’ятника Великому Кобзареві.

Переглядів: 429 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Вересень 2014  »