Четвер, 25.04.2024, 15:45

Головна » 2012 » Листопад » 23 » I щорічний конкурс творчих робіт «Педагогічні сходинки»
I щорічний конкурс творчих робіт «Педагогічні сходинки»
Шановна педагогічна молодь міста!
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Білоцерківська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України
оголошують I щорічний конкурс творчих робіт «Педагогічні сходинки»

До участі запрошуються молоді учителі, вихователі, які вправно володіють мистецтвом слова.
     Тема конкурсу: «Учитель – скульптор душі». Збір матеріалів триватиме з 1 грудня 2012 року до 25 лютого 2012 року до міської організації Профспілки Про проведення конкурсу серед педагогічної молоді м. Біла Церква «Педагогічні сходинки»

I. Загальне положення.
     Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та Білоцерківська міська організація Профспілки освіти і науки України оголошують про проведення конкурсу серед педагогічної молоді міста «Педагогічні сходинки».
     Мета – розкрити творчий потенціал молодих учителів; закріпити мотивацію до педагогічної діяльності; сприяти розвитку молодіжних освітянських ініціатив, формуванню системи цінностей у вчителів-початківців та підвищенню престижу педагогічної праці.
     Тема конкурсу: «Учитель – скульптор душі». Умови. До участі у конкурсі запрошуються молоді вчителі, вихователі, до 30 років зі стажем роботи до 3 років в установах та закладах освіти міста. Учасники конкурсу самостійно обирають стиль і жанр матеріалу (нарис, проблемна стаття, інтерв’ю, репортаж, гумореска тощо).
     Вимоги. Об’єм роботи – не більше 3 сторінок друкованого тексту. Високий творчий рівень. Цікавий зміст. Наявність заголовку та підпису. Тексти, фото, ілюстрації передаються на електронних носіях. До матеріалів додаються відомості про автора: ксерокопія паспорта, ідентифікаційного номеру, назва закладу освіти, посада, стаж роботи, номер мобільного телефону. Заявки подати до 20 лютого 2013 року. Матеріали, що поступили після закінчення прийому заявок, до конкурсу допущені не будуть. Збір матеріалів з 1 грудня 2012 року до 25 лютого 2013 року в міській організації Профспілки.
      Підбиття підсумків здійснюватиметься до 1 березня 2013 року. Оргкомітет визначить три лауреати та переможця конкурсу, які будуть нагороджені премією та цінними подарунками.
Переглядів: 662 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Листопад 2012  »