П`ятниця, 19.04.2024, 08:19

Головна » 2013 » Травень » 18 » «Я – Київщини гордість і надія»
«Я – Київщини гордість і надія»

16 травня 2013 року в Білій Церкві в приміщенні актової зали Білоцерківської гімназії № 2 відбулося святкове нагородження переможців та лауреатів міського етапу щорічного обласного конкурсу учнівської і студентської творчості «Я – Київщини гордість і надія», що проходить під патронатом голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Йосиповича Присяжнюка. В урочистостях взяли участь Петрик Юрій Федорович, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, Щербань Лариса Олексіївна, завідувач сектора виховної роботи та позашкільної освіти управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, Чепурченко Валентин Павлович, голова Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, Гутник Віра Дмитрівна, директор ЦТДЮ «Соняшник», Таланчук Костянтин Григорович, голова Асоціації батьківської громадськості міста, педагоги, керівники гуртків, учні, представники батьківської громади.
      Всього у цьогорічному етапі міського конкурсу взяло участь 320 учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
     Висококваліфіковане журі визначило переможців та лауреатів у дев’яти номінаціях: "Логотип Конкурсу «Я – Київщини гордість і надія!», «Літературна творчість», «Науково-технічна творчість та винахідництво», «Образотворче мистецтво», «Фотохудожник», «Музична творчість», «Дизайн одягу», «Декоративно-вжиткове мистецтво», «Перукарська майстерність».
     На святі 118 учнів, що стали переможцями та лауреатами конкурсу, були нагороджені грамотами управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.
     Святкового настрою учасникам заходу додали виступи кращих творчих колективів загальноосвітніх навчальних закладів, переможців традиційного міського фестивалю шкільних гуртків.

Переглядів: 547 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Травень 2013  »