Вівторок, 16.04.2024, 22:51

Головна » 2020 » Липень » 24 » Яким буде навчання з 1 вересня – анонс новацій від профільного Комітету
Яким буде навчання з 1 вересня – анонс новацій від профільного Комітету

Яким буде навчання з 1 вересня? Днями уряд ухвалить рішення про зміну підходів до адаптивного карантину та, зокрема, до організації навчального процесу.

На сьогоднішньому засіданні Комітету освіти, науки та інновацій т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет та головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко анонсували деякі майбутні новації.

Отже, в залежності від епідемічної ситуації, Україна буде ділитися на зони: «зелену», «жовту», «помаранчеву» і «червону». Освітній процес у навчальних закладах буде заборонено лише у «червоній» зоні.

Уряд планує, що навчальний рік в Україні розпочнеться у відповідності до одного з трьох сценаріїв:

• Низький рівень захворюваності: відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі.
      • Високий рівень захворюваності: освітній процес забезпечується повністю дистанційно.
      • Середній рівень захворюваності: освітній процес забезпечується у змішаній формі – дистанційно та в закладах освіти, з відповідним дистанціюванням та заходами гігієни.

Найбільш вірогідним в Україні вважається третій сценарій. У такому разі, рекомендації щодо організації освітнього процесу будуть такими:

• У пріоритеті - дотримання соціальної дистанції та використання засобів індивідуального захисту (за певних умов)
      • Скасування масових заходів і екскурсій
      • Проведення зборів педколективів у дистанційній формі
      • Запобігання скупчення великої кількості людей
      • Розмежування потоків школярів, в залежності від їх віку
      • Рекомендоване проведення окремих видів занять на свіжому повітрі та застосування комбінованого навчання.
      • Особам з групи ризику (з хронічними, легеневими, розладами імунної системи, захворюванням на цукровий діабет, тощо) буде рекомендовано продовжити форму освіти, що максимально відповідає потребам їх захисту: екстернатна форма чи дистанційне навчання
      • Повністю дистанційна форма навчання для молодшої школи застосовуватися не буде, оскільки визнана неприйнятною.
      • На карантин навчальні заклади закриватимуть на 14 або 7 днів (рішення ще не ухвалено).
      • Вчителям не будуть щотижня робити тести.
      • Іноземні студенти зможуть приїхати в Україну та навчатися.

Остаточне рішення та подробиці по цих питаннях буде ухвалено на наступному засіданні Кабінету Міністрів!

Джерело  https://www.facebook.com/watch/?v=1199331733775514

Переглядів: 190 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |