Четвер, 28.03.2024, 19:14

Методичні рекомендації

Керівнику загальноосвітнього

навчального закладу

Відповідно до наказу управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 30.10.2009 р. № 157 тимчасово призупинений навчальний процес у всіх навчальних закладах з 31.10.2009р. по 21.11.2009 р. У зв’язку з необхідністю відпрацювання занять відповідно до навчальних планів, відповідні заходи будуть  розроблені після нормалізації ситуації, що  передбачено п.1.3. наказу МОН України від 30.10.2009р. № 996 „Про тимчасове  призупинення навчального процесу у навчальних закладах та установах освіти”. Оскільки найбільш вірогідним шляхом відпрацювання занять відповідно до навчальних планів із збереженням  незмінної загальної тривалості навчального року, встановленої Законом України „Про загальну середню освіту” : І ст. – 175 робочих днів, ІІ-ІІІ ступінь - 190 робочих днів, є перенесення занять на канікулярний період, управління освіти і науки рекомендує організувати роботу педагогічних та інших працівників закладів в канікулярному режимі, а саме:

1.Адміністрації переглянути річний план навчально-виховної роботи закладу, перенісши на період вимушеного призупинення навчальних занять  відповідні заходи.

2.Здійснити заходи з атестації педагогічних працівників, які не вимагають відвідування уроків - підготовка документації, вивчення теоретичного рівня, узагальнення досвіду роботи.

3.Адміністрації перевірити виконання Інструкції з ведення ділової документації  у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів, затвердженої наказом  МОН України від 23.06.2000 № 240, особливо  звернути увагу на:

ведення класних журналів;

впорядкування алфавітної книги;

книги обліку педагогічних працівників;

книги обліку насліків внутрішкільного контролю (директора та його заступників);

особові справи учнів;

списки первинного обліку дітей, які підлягають навчанню;

4.Педагогічним працівникам скоригувати календарно-тематичні плани на І семестр та підготувати  проекти календарних планів на ІІ семестр (орієнтовно в І семестрі навчальні заняття по 31 грудня 2009р. включно, в другому семестрі навчання за рахунок весняних канікул з 22 по 31  березня 2010 року).

5.Довести до відома педагогічних працівників Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних  закладів, затверджене наказом МОН України 20.07.2004 р. № 601 (розміщене на сайті управління);

-перевірити відповідність тарифікованих навчальних  кабінетів вимогам Міністерства освіти і науки;

-спланувати заходи з оснащення та поповнення навчально-методичної бази навчальних кабінетів відповідно до наказу МОН України.

6.Організувати-самоосвітню діяльність педагогів із актуальних питань розвитку освіти;

-підготовку статей до публікації у видавництві „Шкільний світ”;

-підготовку матеріалів „Мій кращий урок” для розміщення  на порталі КОІПОПК.

7.Здійснити оновлення банку даних про обдарованих дітей, інновацій, які впроваджуються в закладі, про компютерно-орієнтаційні уроки, розроблені вчителями закладу.

8.Організувати підготовку матеріалів учасників конкурсу „Вчитель року”.

9.Працювати над розробкою уроків з мультимедійним супроводом та використанням ІКТ.

10.Керівнику скласти скориговані тижневі плани роботи закладу на період призупинення занять, передбачивши зайнятість кожного працівника.

НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ

ОСВІТИ І НАУКИ                                                          О.Б.ОЛІЙНИК

Переглядів: 702 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Листопад 2009  »