Субота, 20.04.2024, 04:12

Головна » 2012 » Червень » 1 » Міжнародний день захисту дітей
Міжнародний день захисту дітей
      Діти – наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, громадськості і профспілок подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.
      Міжнародний день захисту дітей вважається одним із найстаріших міжнародних свят, адже вперше його відсвяткували в 1950 році. В Україні День захисту дітей святкується з 1998 року.
      01 червня в м.Біла Церква відбувся ряд заходів з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей.
     Зокрема, під час урочистого відкриття свята присутніх дітей привітав заступник міського голови М.Антонюк, який наголосив, що міська влада приділяє значну увагу питанню підтримки дітей та молоді Білої Церкви. Акцентував увагу на тому, що в місті функціонує широка мережа позашкільних навчальних закладів, де юні білоцерківці можуть займатися улюбленими заняттями та вручив вихованцям шкіл мистецтв свідоцтва стипендіата міського голови за 2011-2012 навчальний рік.
     Начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик вручив дипломи ряду учнів міських шкіл за перемогу в міських конкурсах, відбулись виступи кращих мистецьких колективів міста в музично-розважальній програмі «Дитинства яскравого миті», майстер-клас «Орігамі», пізнавально-розважальна гра «Здоровим будь», конкурс малюнка на асфальті «Я! Літо!.. та морозиво Ласка!», молодіжна тематична музично-розважальна програма «Літо, ти прекрасне всім» та ін.
     Організатори свята ЦТДЮ «Соняшник» - директор В. Гутник, підготували чудовий концерт, в якому взяли участь талановиті вихованці центру творчості.

Переглядів: 860 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Червень 2012  »