Четвер, 25.04.2024, 11:33

Головна » 2013 » Червень » 25 » «Нові стандарти - нова школа». Візит до Кагарлицького району
«Нові стандарти - нова школа». Візит до Кагарлицького району

З метою вивчення готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х класах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1392 в рамках Всеукраїнської акції  «Нові стандарти - нова школа»  20  червня 2013 року   делегація міста  Білої  Церкви  відвідала Кагарлицький район.

У відвіданих закладах освіти гості ознайомилися з актуальними питаннями відповідно до переліку, визначеного Міністерством освіти та науки, щодо готовності навчальних закладів до впровадження нових Державних стандартів освіти, а саме: питання санітарно-гігієнічного стану, організації харчування та медичного обслуговування учнів, рівень оснащення шкіл комп’ютерною технікою, кваліфікаційний рівень вчителів інформатики та іноземних мов, їх вік, викладання другої іноземної мови з 5 класу (адже відповідно до вищезазначених Держстандартів з наступного навчального року у навчальну програму 2-х класів вводиться новий предмет «Сходинки до інформатики», а в 5-х класах – обов’язкове вивчення другої іноземної мови).  Освітяни Білої Церкви ознайомилися з досвідом  роботи  Стайківської  загальноосвітньої  школи щодо запровадження здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховний процес,  навчання учнів початкової школи за проектом «Інтелект України» в Кагарлицькій школі № 3,  викладання курсів  морально-етичного спрямування в Кагарлицькій ЗОШ № 2.

Зустріч мала робочий характер, отож освітяни Білої Церкви й Кагарлицького району ділились досвідом, обговорювали спільні проблеми, що пов’язані з введенням нових державних стандартів, такі як поповнення бібліотечного фонду закладів, облаштування комп’ютерних кабінетів для молодших школярів, обговорювали питання підвищення кваліфікаційного рівня вчителів інформатики, іноземної  мови які викладатимуть у 2-х та 5-х класах, шляхи вирішення проблеми залучення молодих спеціалістів, ділились досвідом щодо запровадження здоров’язбережувальних технологій та вивчення фізичної культури за модулями відповідно до потреб учнів. Учасники зустрічі зазначили, що проведення Всеукраїнської акції «Нові стандарти - нова школа»  стало змістовним заходом, який дав можливість для взаємообміну кращим досвідом, сприяв зародженню нових ідей, є гарним поштовхом до впевненого початку нового навчального року за новим Державним стандартом.

Переглядів: 462 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Червень 2013  »