П`ятниця, 29.03.2024, 16:30

Головна » 2017 » Лютий » 27 » Обговорення проекту Угоди на 2017 - 2021 роки
Обговорення проекту Угоди на 2017 - 2021 роки

22 лютого 2017 року в управлінні освіти і науки Білоцерківської міської ради відбулося засідання робочої групи із розробки та обговорення проекту Угоди між управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради та Білоцерківською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2017-2021 роки. Профспілкову сторону робочої групи представляли: Чепурченко В.П. – голова Білоцерківської міської організації Профспілки, Корнєва Т.М.. – голова профспілкового комітету БЗШ І-ІІІ ступенів № 4, Повстянко О.В. – голова профспілкового комітету БЗШ І-ІІІ ступенів № 6, Максимчук В.О. – голова профспілкового комітету ДНЗ № 3, Ільюшина Т.П. – голова профспілкового комітету ЦТДЮ «Соняшник». Від управління освіти і науки в робочій групі працювали Петрик Ю.Ф. – начальник управління освіти і науки, Баранова В.А. – заступник начальника управління освіти і науки, Висторонський В.Г. – завідувач науково-методичного центру управління освіти і науки, Ярмак В.М. – провідний спеціаліст управління освіти і науки, Чуб О.В. – завідувач сектору дошкільної освіти управління освіти і науки.

Робоча група розглянула проект угоди між управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради та Білоцерківською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2017-2021 роки.

Серед обговорюваних питань Угоди були:

• про встановлення педагогічного навантаження педагогічним працівникам;
  • про переважне право залишення на роботі членів профспілки  при скороченні штату;
  • про оплату праці працівників освіти та встановлення нижнього рівня виплати за престижність педагогічної праці в закладах і установах освіти міста;
  • про терміни виплати заробітної плати в закладах і установах освіти міста.

Та обговорювався ряд інших положень Угоди.

Окремо розглядались питання про примірне положення надання щорічної грошової винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків педагогічним працівникам  навчального закладу” та вносилися конкретні пропозиції.

Робоча група визначилася із подальшою роботою з доопрацювання проекту міської Угоди та можливих термінів підготовки угоди до її підписання.

Переглядів: 458 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1 |
«  Лютий 2017  »