Четвер, 25.04.2024, 08:56

Головна » 2016 » Серпень » 26 » ПАРАД ВИШИВАНОК
ПАРАД ВИШИВАНОК

24 серпня  2016 року наша країна, увесь український народ святкував чверть століття, відколи здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй чудовій, благодатній землі. У Білій Церкві, як і в усіх куточках нашої держави, відбулися урочистості з нагоди цієї знаменної дати. Саме в цей день на головній площі міста відбувся парад вишиванок.

Учнівська молодь нашого міста відчуває свою приналежність до могутньої і прекрасної держави України, пам’ятає і свято береже її звичаї та обряди, і вже вкотре бере участь у фестивалі вишиванок, нині в сьомому, ініційованому Білоцерківським міським осередку ГО «Молода Просвіта», управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради , Центром творчості дітей та юнацтва «Соняшник», які стали організаторами даного заходу.

У нелегкий і тривожний для нашої країни час, коли доводиться обороняти кордони Батьківщини, вишиванка набуває особливого значення і звучання. Це не просто одяг. Вишиванка служить символом всеукраїнського єднання і генетичним кодом українців, нагадуючи нам, звідки ми родом і чиї ми діти. Про це у своїх презентаціях наголошували учасники параду.

Оцінювало конкурсантів компетентне, високоповажне журі.

Переможцями стали:

І місце – команда Білоцерківської загальноосвітньої школи №4,

ІІ місце – команда Білоцерківського навчально-виховного об’єднання  «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня»,

ІІІ місце – команда Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа  № 16.

Нагороду в номінації «Глядацькі симпатії» отримала команда Білоцерківської загальноосвітньої школи №17.

Начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Юрій Федорович привітав переможців й усіх присутніх із Днем незалежності України, наголосивши, що сила та розквіт держави саме за нами й лише ми маємо зробити все, щоб Україна стала справді європейською високорозвиненою країною, про яку знатиме світ.

Переглядів: 381 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1 |
«  Серпень 2016  »