Субота, 27.04.2024, 04:59

Головна » 2010 » Квітень » 19 » Перше засідання робочої групи з розроблення розділу «Оплата праці» проекту Генугоди
      16 квітня 2010 року під головуванням заступника Голови ФПУ Кондрюка С.М. та заступника Міністра праці та соціальної політики України Черкасова А.В. відбулось перше засідання Спільної робочої групи з розроблення розділу «Оплата праці» проекту Генеральної угоди на новий строк.
      На першому засіданнями Сторонами було зазначено головні позиції на яких базуються пропозиції до проекту Генугоди. Зокрема представником профспілкової Сторони було зазначено, що конкурентну економіку, конкурентну продукцію роблять як патріотичні влада, капітал, кваліфікований менеджмент, так і працівник. Щоб працівник мав належний рівень кваліфікації та відчував повагу до підприємства та держави він має отримувати гідну заробітну плату. Зростання виробництва товарів і послуг мають сенс якщо їх купують, а кінцевими споживами є працівники. Тобто, зростання платоспроможного попиту, заробітних плат є головним чинником відродження економіки, а зростаюча заробітна плата є головним джерелом наповнення місцевих бюджетів, Пенсійного фонду та інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Представником Сторони власників було зазначено, що проект Генеральної годи має базуватись на положеннях законів України, та враховувати всю систему колективно-договірного та державного регулювання оплати праці, враховувати основні положення Державної програми економічного та соціального розвитку.
      Сторони домовились продовжити засідання робочої групи на наступному тижні - 22 квітня.

Департамент ФПУ з питань економічного захисту
Переглядів: 507 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Квітень 2010  »