Четвер, 25.04.2024, 18:14

Головна » 2018 » Березень » 30 » Підбито підсумки громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в Білій Церкві

Підбито підсумки громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в закладах освіти міста у 2017 році.

Спільним рішенням колегії Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та президії міської організації Профспілки переможцями міського етапу огляду-конкурсу  визначено колективи:

• І місце – Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 16, директор  А.М. Бабенко, голова первинної профорганізації В.Ф. Чистяк);
  • ІІ місце – Білоцерківська спеціальна школа № 19 (директор В.В. Іщук, голова первинної профорганізації О.В. Бусленко);
  • ІІІ місце – Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 (директор Н.В. Верес, голова первинної профорганізації  О.В. Повстянко);
  • ІІІ місце – Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 (директор О.Д. Борисюк, голова первинної профорганізації  Н.М. Куницька).

Прийнято рішення іншим закладам – учасникам конкурсу – оголосити подяку управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та міської  організації Профспілки за участь у І етапі огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в закладах освіти міста.

За рішенням оглядової комісії Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації право представляти Київську область на ІІІ етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці надано Білоцерківській СПМШ І-ІІІ ступенів № 16.

Переглядів: 328 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Березень 2018  »