Середа, 24.04.2024, 07:46

Головна » 2020 » Лютий » 25 » Питання легалізації трудових відносин обговорювали на Київщині
Питання легалізації трудових відносин обговорювали на Київщині

У заході взяли участь заступник директора Державного центру зайнятості Роман Криган, голова Громадської ради при Комітеті Верховної ради України з питань соціальної політики та прав ветеранів Вадим Латиш, директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Учасниками заходу також стали роботодавці Білоцерківського, Сквирського та Ставищенського  районів столичної області.

Під час роботи «круглого столу» представники профспілок міста Білої Церкви порушили питання про неприйняття Закону України «Про працю» від 28.12.2019 року, який суттєво звужує трудові права працівників. Також було направлено  Звернення   Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України до Голови Громадської ради  при Державній службі України з питань праці А.Владичанського з приводу при припустимості порушення Конституційних прав працівників.

Звернувшись до учасників круглого столу, Р. Криган наголосив на важливості спільної роботи служби зайнятості та роботодавців задля забезпечення детінізації трудових відносин. Він також розповів про нові сервіси служби зайнятості для роботодавців, зокрема, запровадження інституту консультанта роботодавця.

«Забезпечення легальною роботою та достойною заробітною платою – це обов’язок кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників. Такий підхід дозволить, по-перше, зняти соціальну напругу, а по-друге – забезпечити отримання реальної соціальної підтримки», – додав Д. Дармостук.

Присутній на заході голова Громадської ради при Державній службі України з питань праці Анатолій Владичанський під час практикуму акцентував увагу присутніх на ризиках роботодавців у разі порушення законодавства про працю, а також розповів про права та обов’язки суб’єктів підприємницької діяльності.

Переглядів: 218 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Лютий 2020  »