П`ятниця, 26.04.2024, 14:43

Головна » 2010 » Січень » 26 » Питання виплати надбавок медикам та освітянам перебуває під особистим контролем Прем'єр-міністра України

Прем’єр-міністр нагадала, що Уряд прийняв три постанови, які передбачають надбавку у розмірі 50% від посадового окладу бібліотекарям за особливі умови роботи, надбавку з 1 січня 2010 року у розмірі 20% від посадових окладів вчителям, вихователям загальноосвітніх шкіл, викладачам та майстрам профтехучилищ та технікумів, керівникам та їх заступникам з числа педагогічних працівників за вклад у виховання дітей та надбавку за стаж у розмірі від 10 до 30% від посадових окладів медикам усіх медичних закладів країни.
Глава Уряду підкреслила, що ці надбавки передбачені як у проекті бюджету на 2010 рік, так і у постанові Уряду про виконання бюджету 2010 року до моменту прийняття Держбюджету парламентом. Глава Уряду зазначила, що для проведення таких виплат з 1 січня, вона направила в регіони відповідні роз’яснення, а також спеціальний лист щодо здійснення видатків в умовах, коли відсутній Держбюджет-2010.
За словами Прем’єр-міністра, Держказначейство за дорученням Уряду під ці цілі у січні додатково перераховує дотації у розмірі майже 1 млрд. грн. «Це на 1 млрд. більше, ніж у січні 2009 року. Це говорить про те, що саме так планувалися дотації для того, щоб можна було забезпечити виплати заробітних плат з такими надбавками».
Юлія Тимошенко також зазначила, що 22 січня було прийнято рішення щодо збільшення сум дотацій місцевим бюджетам ще на 500 млн. грн. для забезпечення усіх видатків.
Прем’єр-міністр доручила Міністерству фінансів забезпечити перерахування цієї дотації місцевим бюджетам за січень 2010 року; водночас Рада Міністрів АР Крим, обласні, Київська і Севастопольська, міські державні адміністрації та органи місцевого самоврядування повинні забезпечити нарахування та виплату зазначених надбавок у січні 2010 року. «Невиплата цих надбавок буде розглядатися як невиконання прямих постанов Уряду та усіх директивних документів, які забезпечують виконання цих позицій».
Як зазначила Юлія Тимошенко, Міністерству фінансів також доручено встановити контроль за своєчасною виплатою зазначених надбавок у січні 2010 року та надати інформацію особисто Прем’єр-міністру. «Це питання буде знаходитися під моїм особистим контролем і я буду контролювати кожну область, кожний район, кожне місто, щоб ми змогли вже в січні місяці започаткувати цей новий порядок доплат для освітян і медичних працівників».
Юлія Тимошенко подякувала представникам місцевої влади за те, що протягом 2009 року не було зірвано виплату зарплат та пенсій бюджетникам. Глава Уряду також закликала місцевих керівників «зробити крок на зустріч освітянам, медикам, працівникам бібліотек, щоб вони відчували, що влада держави про них турбується і що ми крок за кроком покращуємо їх соціальні умови життя».
Переглядів: 621 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1 |
«  Січень 2010  »