П`ятниця, 19.04.2024, 03:18

Головна » 2009 » Листопад » 17 » ПРОФСПІЛКИ ВИМАГАЮТЬ ВІД СТОРОНИ ВЛАСНИКІВ РОЗПОЧАТИ ПЕРЕГОВОРИ З УКЛАДЕННЯ НОВОЇ ГЕНЕРАЛЬНОЇ УГОДИ

На засіданні новоствореного Спільного представницького органу всеукраїнських профспілок та профспілкових об’єднань для ведення колективних переговорів та соціального діалогу на національному рівні, яке відбулося 16 листопада ц.р. затверджено пакет документів, що регламентують діяльність цього органу, зокрема Положення про СПО, Положення про Секретаріат СПО та Регламент роботи. Взято за основу проект Положення «Про порядок делегування (відкликання) представників профспілкової сторони до керівних органів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування». Через ігнорування Урядом та роботодавцями ініціативи профспілок розпочати переговори з укладення Генеральної угоди на новий строк Спільний представницький орган прийняв рішення направити Звернення до Кабінету Міністрів України та Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні щодо невідкладного надання офіційної відповіді стосовно дати початку переговорів з укладення Генеральної угоди на новий строк. У разі відсутності належної реакції Сторони власників до 23 листопада 2009 року Спільний представницький орган профспілок на національному рівні буде вимушений вимагати притягнення винних осіб до відповідальності передбаченої чинним законодавством та звернутися з відповідною скаргою до Міжнародної організації праці.

Медіа-центр ФПУ
Переглядів: 520 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |