Вівторок, 19.03.2024, 17:03

Головна » 2019 » Травень » 23 » Регіональний конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2019»
Регіональний конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2019»

На виконання Плану заходів з відзначення Дня охорони праці в Україні у 2019 році за тематикою «Захищене і здорове покоління» управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради спільно з відділення у місті Біла Церква управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області в період з 16.04.2019 по 23.04.2019 серед закладів освіти м. Білої Церкви проводився конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2019».

Метою конкурсу є привернення уваги суспільства, формування свідомої активної позиції молоді щодо значення і місця здорових і безпечних умов праці у різних аспектах духовного, соціально-економічного, політичного та культурного життя суспільства, виховання культури безпеки праці на виробництвах Київської області у підростаючого покоління, як майбутніх роботодавців та працівників.

Приємно відзначити той факт, що цьогоріч перше місце у всіх вікових категоріях  вибороли юні художники нашого міста.

Нагородження переможців регіонального конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2019» серед закладів освіти м. Білої Церкви відбулося у приміщенні відділення у місті Біла Церква управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.

Начальник відділення у місті Біла Церква Лазаренко Марина Миколаївна,  страховий експерт з охорони праці Ляшенко Сергій Володимирович, керівник служби охорони праці управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ярмак В’ячеслав Миколайович нагородили переможців грамотами від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області та грошовими винагородами за зайняті призові місця від первинної профспілкової організації управління:

• за І місце у І віковій групі від 6 до 10 роківКоробка Марка Арсенійовича, 8 років, малюнок на тему: «Той шахтар травм не має, який про безпеку дбає!»;
  • за І місце у ІІ віковій групі від 11 до 14 роківНагаївську Дарину Олександрівну, 13 років, малюнок на тему: «Увага! Небезпечно сидіти в машині при завантажуванні і розвантаженні на будмайданчику!»;
  • за І місце у ІІІ віковій групі від 15 до 18 роківШевченко Дарину, 15 років, малюнок на тему: «Безпека життя в простих речах!».

В ході зустрічі працівники відділення розповіли дітям про роботу Фонду соціального страхування в умовах сьогодення та основні завдання Фонду – орієнтованість на застрахованих осіб та осіб, потерпілих на виробництві, як на кінцевих отримувачів страхових виплат, матеріального забезпечення та соціальних послуг.

Школярі, в свою чергу, поділилися планами на майбутнє та розповіли про свої успіхи в навчанні.

На завершення організатори конкурсу подякували переможцям за активну участь у конкурсі і запевнили присутніх, що і надалі будуть підтримувати багаторічні традиції проведення цього конкурсу і популяризації превентивних заходів запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

Переглядів: 328 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Травень 2019  »