П`ятниця, 26.04.2024, 22:32

Головна » 2014 » Березень » 27 » Роботу Урядових комітетів підсилять профспілкові лідери
Роботу Урядових комітетів підсилять профспілкові лідери

В.о. Голови ФПУ, перший заступник Голови СПО об’єднань профспілок Г.В.Осовий звернувся до Міністра Кабінету Міністрів України Семерака О.М. з пропозицією про делегування уповноважених представників СПО об’єднань профспілок до Урядових комітетів:

комітету соціально-економічного розвитку та з питань міжнародного співробітництва – Осового Григорія Васильовича, першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок, в.о.Голови Федерації профспілок України;

-​  Урядового комітету з питань оборони, оборонно-промислового комплексу та правоохоронної діяльності – Онищука Анатолія Семеновича, заступника Голови СПО об’єднань профспілок, голову Об’єднання всеукраїнських профспілок і профоб’єднань «Єдність»;

-​ Урядового комітету з питань регіонального розвитку – Романюка Олексія Івановича, голову Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України;

-​ Урядового комітету гуманітарного розвитку – Кондрюка Сергія Михайловича, заступника Голови СПО об’єднань профспілок, заступника Голови ФПУ.

Рішення про делегування було прийнято на робочій наради керівників репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок, що відбулась 21 березня ц.р., відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2014 року № 68 «Про внесення змін до Регламенту Кабінету Міністрів України», якою передбачено участь уповноважених представників всеукраїнських профспілок, їх об’єднань в роботі урядових комітетів.

За матеріалами ІАЦ

Переглядів: 343 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |