П`ятниця, 26.04.2024, 00:50

Головна » 2011 » Квітень » 4 » Семінар-практикум з інформаційної роботи Київської обласної організації Профспілки
     29-30 березня 2011 року в м. Біла Церква відбувся семінар-практикум голів районних, міських організацій Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України «Основні напрямки інформаційної роботи як важливої складової статутної діяльності профспілкових організацій».
     З метою ознайомлення та узагальнення досвіду роботи Київської обласної організації Профспілки у роботі семінару взяла участь заступник голови ЦК Профспілки Гарбаренко Л.А.
     Відвідування навчальних закладів різного типу та рівня і ознайомлення з роботою їх первинних профспілкових організацій, Білоцерківської міської організації Профспілки ДНЗ № 2 "Берегиня», колегіуму, СПМШ І-ІІІ ступенів № 16, державного ліцею, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15, СЗОШ І-ІІІ ступенів № 13, гімназії № 1 підтвердили, що в Київській обласній організації проводиться значна робота щодо реалізації власної інформаційної політики, створення надійних прямих і зворотніх каналів зв’язку з міськими, районними, вузівськими організаціями Профспілки, а через них – з первинними. Головними принципами інформаційного забезпечення діяльності обласної організації Профспілки є об’єктивність, максимальна оперативність, гласність у пропаганді профспілкових ідей і завдань, спрямованих на підвищення мотиваційного чинника членства в Профспілці.
     Учасникам семінару був презентований пілотний проект Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015 роки «Використання новітніх засобів та інформаційно-комунікаційних технологій в умовах розвитку інформаційної інфраструктури Профспілки».
     З метою поширення можливостей та розширення мережі інформаційних ресурсів для формування єдиного інформаційного середовища Київської обласної організації Профспілки започатковано обласний конкурс-захист Web-сайтів районних, міських та первинних профспілкових організацій області протягом квітня-грудня 2011 року. Для оперативного інформування членів Профспілки про дії профспілкових органів всіх рівнів щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів працівників галузі, вивчення і поширення досвіду роботи визначено проведення Днів профспілкової інформації в обласній, районних та міських організаціях Профспілки.

Переглядів: 700 | Додав: admin | Рейтинг: 3.0/1 |
«  Квітень 2011  »