БЦ Профспілка освіти
Субота, 19.09.2020, 19:31
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 228
Головна » 2016 » Серпень » 27 » Серпнева педагогічна конференція освітян м. Білої Церкви
Серпнева педагогічна конференція освітян м. Білої Церкви
10:03

     26 серпня 2016 року за ініціативи управління освіти і науки Біло­цер­ків­ської міської ради в при­міщенні кінотеатру імені О.П.Довженка відбулася традиційна міська педаго­гі­ч­на конференція «Стратегічні пріоритети розвитку освітньої системи м. Білої Церкви в умовах децентралізації та європейських вимірів якості освіти: підсумки й завдання на 2016/2017 навчальний рік», у якій узяли участь педа­го­гічні працівники дошкільних, загальноосвітніх і поза­шкільних навчальних закладів, науково-педагогічні працівники вищих і професійно-технічних навчальних закладів, пред­ставники батьківської громад­ськості міста і засобів масової інформації.

     У заході також узяли участь міський голова Дикий Г.А., голова міської організації Профспілки працівників освіти і науки Чепурченко В.П., голова Асоціації батьківської громадськості міста Таланчук К.Г.

    Розпочав конференцію начальник управління освіти і науки Біло­цер­ків­сь­кої міської ради Юрій Федорович Петрик, який у своєму виступі зосе­ре­див увагу на реформах, що чекають галузь у новому 2016/2017 навча­ль­но­му році, та підкреслив готовність освіти Білої Церкви працювати в умовах змін.

Аналізуючи результати роботи навчальних закладів міста в минулому 2015/2016 навчальному році, начальник управління відзначив позитивні аспекти розвитку системи освіти міста, а саме: збереження мережі дошкільних і позашкільних навчальних закладів, відсутність черг на зарахування дітей у дитячі садочки, харчування дошкільнят, батьки яких є учасниками бойових дій АТО, учнів 1-4 класів і дітей пільгових категорій за рахунок місцевого бюджету; успішні результати ЗНО-2016 випускників 11-х класів; стовідсоткове охоплення інклюзивним навчанням дітей з особливими освітніми потребами дошкільного і шкільного віку; перемоги обдарованої учнівської молоді міста в інтелектуальних, творчих і спортивних конкурсах, змаганнях, турнірах; високий профе­сіоналізм педагогічної когорти Білої Церкви; високий рівень національно-патріотичного виховання; співпраця з вищими навчальними закладами та установами Національної академії педагогічних наук України тощо. Корисним досвідом для розвитку освіти міста стала участь в українсько-норвезького проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», ініціаторами якого виступили Асоціація міст України (АМУ), Норвезька асоціація місцевих і регіональних влад (КС), Норвезький інститут міських і регіональних досліджень (НІБР). У ході доповіді Ю.Ф.Петрик наголосив на ключових складових кон­цепції нової української школи, яка, за рішенням Міністерства освіти і науки, буде впроваджуватися з 2018 року.

Проте, незважаючи на традиційно високі результати освітян Білої Церкви, педагогічній громаді міста є над чим працювати. Нагальним завданням для психологічної служби міста залишається забезпечення пси­хо­логічного і соціального супроводу дітей, по­стра­ж­далих унаслідок ант­и­те­рористичної операції. З цією метою управ­лін­ням освіти і нау­ки спільно з Асоціацією батьківської громадськості та Мі­сь­кою радою уч­нів­ських депутатів другий рік поспіль оголошено благодійну акцію «Діти Білої Церкви – дітям По­пасної», адже малечі Попаснянського району Луганської області не­обхідні до 1 Вересня канц­­товари і кни­ги для шкільних бібліотек.

У ході обговорення доповіді начальника управління освіти і науки педагоги порушували питання інновацій у початковій школі, активізацію національно-патріотичного виховання засобами шкільних інтерактивних музеїв, діяльність міського локального центру із забезпечення психолого-педагогічної підтримки дітей-переселенців, фінансування позашкільної освіти, роботу інклюзивних груп дошкільних навчальних закладів тощо.

По завершенню пленарного засідання до освітян Білої Церкви звернувся міський голова Г.А.Дикий, який у своєму виступі зазначив, що освіта є стратегічним ресурсом держави, відзначив високий рівень результативності роботи педагогічного й учнівського колективів, розповів про суттєве збільшення фінансування освітньої галузі міста, зокрема виділення значних коштів на поточні та капітальні ремонти навчальних закладів. Насамкінець  міський голова Дикий Г.А. нагородив 10 педаго­гіч­них працівників міста за вагомі здобут­ки в професійній діяльності почесними грамотами вико­навчого комітету Білоцерківської міської ради.

Підбиваючи підсумки конференції, начальник управління освіти і науки Петрик Ю.Ф. наголосив на тому, що завдань перед освітньою галуззю Білої Церкви стоїть багато, але вирішити їх можна лише на засадах парт­нерства і співпраці між педагогічною й батьківською громадами та владою, що і створить необхідні умови для розвитку й ефективного функціонування державно-громадського управління освітою. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 220 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Форма входу
Календар новин
«  Серпень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук
Друзі сайту
Статистика
БЦ Профспілка освіти © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz