П`ятниця, 26.04.2024, 01:33

Головна » 2016 » Вересень » 29 » Урочисте святкування Дня працівників освіти в м. Біла Церква
Урочисте святкування Дня працівників освіти в м. Біла Церква

28 вересня 2016 року в ошатній залі Палацу культури ВАТ «Росава» відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

Цього вечора освітян міста прийшли  привітати міський голова Геннадій Анатолійович Дикий, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Федорович Петрик,  голова Білоцерківської  міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Валентин Павлович Чепурченко, творчі дитячі колективи, артисти Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського.

Щирі слова вітань звучали зі сцени. Міський голова, який опікується долею освітніх закладів міста, побажав педагогам здоров’я, терпіння й пообіцяв надалі всіляко сприяти розвитку освіти Білої Церкви. За традицією кращим педагогам було вручено міську премію “За заслуги в галузі освіти”. Цього року переможцями стали директор Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №17 Борис Володимирович Грушник, у номінації «Кращий педагогічний працівник навчального закладу» лауреатом премії став Валерій Володимирович Каптановський,  учитель фізичного виховання Білоцерківської загальноосвітньої школи  №18. У номінації «Кращий вихователь дошкільного навчального закладу» звання лауреата премії удостоєна Наталія Борисівна Пашкова,  вихователь-логопед дошкільного навчального закладу №26 «Струмочок».

Почесними грамотами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради за вагомі особисті заслуги та здобутки в професійній та громадській діяльності, високі моральні якості були відзначені 11 педагогів Білої Церкви.

Імена Паски Ольги Петрівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Білоцерківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №13 – дошкільний навчальний заклад», Валентини Григорівни Бусленко, вихователя-методиста дошкільного навчального закладу «Центр розвитку дитини №12 «Джерельце» та Людмили Анатоліївни Гордєй, директора Станції юних техніків було внесено до Книги Пошани освітян міста. Юрій Федорович Петрик вручив нагороджуваним нагрудний знак «Книга Пошани». Начальник управління освіти і науки звернувся до колег із вітальними словами та висловив вдячність за високий рівень освіти міста, за професіоналізм, за пошук нового, за терпіння і можливість творчо працювати в такі складні для держави часи. Очільник освітньої галузі міста зазначив, що успіхи учнів – заслуга їхніх педагогів. Юрій Федорович вручив педагогам грамоти та подяки Міністерства освіти і науки України та управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

Цього вечора увагу було приділено всім – і молодим педагогам, які нещодавно переступили поріг навчального закладу й відчули присмак педагогічного хліба. До них з напутнім словом звернувся мудрий і досвідчений директор Меримерін Олег Володимирович.

Від молоді виступила педагог-організатор БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Ірина Сергіївна Ліснічук.

Валентин Павлович Чепурченко грамотами відзначив педагогів-ветеранів.

Цього вечора в залі панувала неймовірно святкова атмосфера. Теплі слова, духмяні квіти, посмішки педагогів, радість зустрічі й пісня, танець,  музика наповнили залу.

Освітяни міста дякують усім, хто долучився до створення цього дива: міській владі, авторам сценарію, режисерам, операторам, спеціалістам відділу культури і туризму, камерному оркестру й вокалістам школи мистецтв №1, юним талантам зразкової літературної студії «Первоцвіт» і народного вокального ансамблю «Співограй» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник», танцюристам народного ансамблю «Рось», Катерині Манузіній, вихованці школи мистецтв №5, лауреату міжнародного фестивалю мистецтв «Слов’янський базар - 2016», вихованцям зразкової студії сучасної класичної хореографії «Флай», а особливо – артистам Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені Панаса Карповича Саксаганського, художній керівник – заслужений діяч мистецтв України   В’ячеслав Усков.

Переглядів: 527 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1 |
«  Вересень 2016  »