Четвер, 28.03.2024, 16:40

Головна » 2009 » Вересень » 10 » Відбулось розширене засідання президії
Відбулось розширене засідання президії

09 вересня 2009 року в СЗОШ № 1 відбулось розширене засідання президії Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Запрошені: начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради О.Б. Олійник, депутат міської ради, член бюджетної комісії В.А. Маршалок, голова комісії з питань освіти, мов, духовності, культури і спорту, директор СЗОШ № 1 Ю.Ф. Петрик, техпрацівники СЗОШ № 13, ЗОШ № 22.

П Е Р Е Л І К

питань, які виносяться на розгляд

президії міської організації Профспілки

1.           Про стан соціального захисту працівників галузі освіти міста.

Виплата оздоровчих непедагогічним працівникам установ та закладів освіти міста (Постанова КМУ 1298 газета «Громадська думка»).

2.           Звіт про виконання Угоди між управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради та міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України за дев’ять місяців 2009 року.

3.           Контроль за виконанням власних рішень та пропозицій.

4.           Надання пропозицій щодо корегування бюджету галузі освіти на 2009 рік та формування бюджету установ та закладів освіти на 2010 рік. Звернення до депутатів міської ради.

5.           Про винесення на всенародне обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України».

6.           Контроль стану проведення медичних оглядів.

7.           Тарифікація працівників галузі (додаток).

8.           Підготовка до Дня працівників освіти. Подання для нагородження профспілкового активу.

9.           Проведення аналізу критичних зауважень та пропозицій щодо роботи профспілок всіх рівнів.

10.       Інформація про проведення засідань комітету з питань освіти Верховної Ради України (додаток 1).

11.       Про виконання міської програми дольової участі у будівництві житла. Розпорядження в.о. міського голови М.А. Антонюка «Про організацію роботи по прийому заяв від громадян міста, які перебувають на квартирному обліку».

12.       Охорона праці. За підсумками тижня охорони праці найкращими установами в 2009 році визнано СЗОШ № 1, гімназія № 1, ЗОШ № 17, державний ліцей, ДНЗ №№ 19, 30, 31.  Атестація робочих місць за умовами праці. Контроль та наявність документів (учителя хімії, лаборанти).

13.       Про контроль законодавства про працю в установах і закладах освіти міста.

14.       Удосконалення навчання голів ПК та профспілкового активу. Проведення профспілкових тренінгів.

15.       Про достроковий вихід на пенсію осіб, звільнених у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці (додаток 2).

16.       Пенсійне забезпечення (додаток).

17.       Аналіз звітів, посилення виконавської дисципліни та статутних завдань у первинних профспілкових організаціях установ та закладів освіти міста.

18.       Прийняти участь у святкуванні Дня міста. Три премії та подяка найкращим школам.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 731 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |