Субота, 20.04.2024, 11:31

Головна » 2018 » Лютий » 12 » Відбулось засідання робочої групи з питань реформування заробітної плати працівників закладів дошкільної освіти

8 лютого 2018 року відбулось засідання робочої групи з питань реформування заробітної плати працівників закладів дошкільної освіти. Присутні ознайомились з листами Білоцерківської міської організації Профспілки до ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, в яких міська профспілка висвітлила реальний стан матеріального забезпечення педагогічних працівників дошкілля. Наче статус педагогічного працівника є, а  відповідної заробітної плати немає.

Робоча група прийняла рішення направити листи до ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, Міністерства освіти і науки України, депутатів Верховної Ради щодо внесення змін та доповнень до Закону України «Про дошкільну освіту».

Пропозиції президії міської ради Профспілки та працівників закладів дошкільної освіти міста:

1.  Привести у відповідність тарифну сітку до оголошеної мінімальної заробітної   плати   (перший   розряд   має   відповідати   розміру   мінімальної заробітної  плати   з   подальшою   різницею   у  міжпосадових   окладах)   та передбачити Постановою Кабінету Міністрів «Про підвищення оплати праці педагогічних   працівників»   підвищення   заробітної   плати    педагогічним працівникам   закладів   дошкільної   освіти   в   обов'язковому   порядку   з 01.01.2018 року.

2.  Здійснювати    оплату    вихователям    за    ведення    облаштування розвивального середовища групового приміщення.

3. Враховуючи, що вихователі працюють без канікул, переглянути термін відпустки   вихователів   для   відновлення   сил   та   з   метою   профілактики професійного вигорання.

4. Враховуючи великий обсяг роботи вихователя, безперервну зайнятість під час здійснення освітнього процесу, високі кваліфікаційні вимоги до фахового рівня педагога дошкільного закладу, необхідно зменшити педагогічне навантаження вихователя закладу дошкільної освіти загального типу до 25 годин.

5. Передбачити норми кількості занять на ставку інструктора з фізичного виховання.

6. Оплачувати роботу практичного психолога з дітьми логопедичних   груп.

Переглядів: 392 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1 |
«  Лютий 2018  »