П`ятниця, 19.04.2024, 09:19

Головна » 2010 » Квітень » 14 » Відбувся пленум Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України
14 квітня м. Києві, Будинок спілок

Член ЦК Профспілки, голова ради Білоцерківської міської організації Профспілки Валентин Чепурченко взяв участь у роботі чергового пленуму Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України.
    Основне питання порядку денного: „Про роботу Харківської обласної організації Профспілки щодо громадського контролю за реалізацією прав членів Профспілки у сфері охорони здоров'я, організації оздоровлення і відпочинку членів Профспілки та членів їх сімей, участі в управлінні коштами Фонду державного соціального страхування і тимчасової втрати працездатності». Його важливість обумовлена тим, то ця діяльність належить до пріоритетних статутних напрямів роботи організаційних ланок Профспілки та її виборних органів. На її здійснення була спрямована низка заходів, передбачених схваленою VI з'їздом галузевої Профспілки Програмою діяльності на 2006-2010 роки.
    Виключна актуальність другого питання - «Про попередні підсумки звітів і виборів в організаційних ланках Профспілки та скликання чергового з'їзду Профспілки» - пов'язана з тим, що у галузевій профспілці завершується звітно-виборча кампанія і розпочалася підготовка до VII з'їзду. Необхідно проаналізувати попередні результати кампанії і затвердити дату проведення з'їзду.
    Учасники пленуму заслухали виступи з питань, що розглядаються, глибоко і всебічно проаналізували їх, внесли пропозиції, прийняли відповідні постанови.
    Основні матеріали пленуму буде надруковано в „Профспілковому віснику" - додатку до газети „Освіта України".

Служба зв’язків Профспілки з громадськістю та ЗМІ

Переглядів: 480 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |