Четвер, 25.04.2024, 11:20

Головна » 2014 » Травень » 19 » Виставка педагогічної творчості в Білій Церкві
Виставка педагогічної творчості в Білій Церкві

Майбутнє українського суспільства значною мірою визначається якістю освітніх послуг, які надаються вітчизняними навчальними закладами, їх відповідністю європейським та світовим стандартам.

За ініціативою управління освіти і науки Білоцерківської міської ради 15 травня в Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну пройшла ІV міська виставка педагогічної творчості «Інноватика в освіті Білої Церкви». У її  проведенні  взяли участь вищі навчальні заклади всіх форм власності і рівнів акредитації та заклади  професійно – технічної освіти

Вже стало доброю традицією у працівників вищих та професійно – технічних навчальних закладів міста Білої Церкви  щорічно, під час підсумкової наради керівників, презентувати найкращі надбання освітян.

Всього 11 науково – педагогічних колективів репрезентували свої найкращі напрацювання. Педагогам,  науковцям, керівникам був представлений досвід інноваційної діяльності вищої та професійно – технічної освіти , запропоновано  обговорення  пріоритетних напрямків подальшого удосконалення навчально – виховного  процесу,    наукової  та науково-методичної  діяльності, формування банку педагогічних інновацій.

На виставці були представлені наукові публікації, навчально-методичні посібники, авторські програми, розробки навчальних занять, навчальні фільми, методичні розробки і рекомендації до написання курсових робіт, самостійної роботи студентів. досвід організації дистанційного навчання., використання комп’ютерних технологій,

Заслуговують на увагу матеріали  по підвищенню професійної компетентності викладачів, а саме: матеріали науково – практичних конференцій, теоретичних семінарів, засідань круглих столів, засідань циклових комісій,  рекомендації по самоосвіті педагогічних працівників, вимоги до навчально – методичних комплексів з дисциплін, портфоліо викладачів і студентів, а також досвід  співпраці загальноосвітньої школи, професійно – технічного та вищого навчального закладу.

Виставку відвідали керівники закладів освіти міста, викладачі вищих навчальних закладів, студенти.

Особливу зацікавленість відвідувачів викликали майстер – класи, які проводили студенти вищих та професійно – технічних навчальних закладів. Студенти демонстрували навички їхньої майбутньої професії, вміння практичного застосування набутих знань, тим самим рекламували свій навчальний заклад.

Виставка педагогічної творчості, як було зазначено в виступах, стимулювала  творчий пошук науково-педагогічних працівників закладів освіти, сприяла підвищенню інтересу громадськості до проблем вищої та професійно – технічної  освіти міста, пропаганді кращих здобутків та інноваційних пошуків науково-педагогічних працівників, формуванню творчого духу змагання а тим самим у підвищенню якості навчально-виховного процесу та його науково-методичного забезпечення.

Набутий досвід,  представлений на  виставці, допоможе визначити подальші напрями інноваційного розвитку вищих і професійно – технічних навчальних закладів міста Білої Церкви.

У виставці, а потім у підсумковій нараді з проблеми:  Реформування вищої  освіти України на сучасному етапі» взяли участь:

Петрик Юрій Федорович, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради;

Котоловець Людмила Олексіївна, начальник відділу змісту та технологій навчання молодших спеціалістів відділення науково – методичного забезпечення вищої освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України

Сахнюк Володимир Володимирович, проректор з наукової та інноваційної діяльності Білоцерківського національного аграрного університету, доктор ветеринарних наук, професор;

Горлова Ганна Григорівна, завідувач сектору вищої освіти управління освіти і науки Білоцерківської міської ради;

Чепурченко Валентин Павлович, голова ради профспілки працівників освіти.

Переглядів: 624 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1 |
«  Травень 2014  »