П`ятниця, 19.04.2024, 10:29

Головна » 2014 » Грудень » 2 » Вітаємо з перемогою
Вітаємо з перемогою

Білоцерківська міська організація Профспілки вітає переможців Спартакіади дерслужбовців – збірну команду управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

27 листопада  2014 року  у Білоцерківській  ДЮСШ № 1 відбулася Спартакіада серед осіб місцевого самоврядування, у якій брала участь і команда управління освіти і науки Білоцерківської міської ради. Такі змагання встигли стати досить популярними і довели, що державна служба потребує як збалансованого робочого графіку, так і активного відпочинку. Учасниками змагань були працівники управлінь та відділів Білоцерківської міської ради.

Відкрив Спартакіаду заступник міського голови М.А.Антонюк, який іще раз закликав працівників дев’яти відділів та управлінь (рекордна кількість учасників) на власному прикладі продемонструвати: спорт – це актуально і здорово для всіх.

За призові місця учасники боролися у кількох видах спорту. Це - настільний теніс, шахи, шашки, волейбол та стрільба.

Суддівство забезпечувала колегія професійних суддів з названих вище видів спорту.

Загалом спартакіада пройшла дуже емоційно, азартно, спортсмени продемонстрували добру спортивну форму, завзятість, гарний настрій. В результаті безкомпромісної боротьби перше загальнокомандне місце у спартакіаді здобула команда управління освіти і науки Білоцерківської міської ради. Команда освітян під керівництвом начальника управління Петрика Ю.Ф. здобула перші місця у трьох видах спорту – у змаганнях із волейболу, настільного тенісу та шашок, чим у черговий раз довела свій чемпіонський характер та переможні традиції, адже останніми роками перше місце у загальнокомандному заліку дійсно стало доброю традицією для управління освіти і науки.

Усі переможці і призери змагань в особистому і командному заліку були нагороджені дипломами, медалями та  призами.

Переглядів: 392 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Грудень 2014  »