Четвер, 18.04.2024, 11:26

Головна » 2019 » Березень » 7 » Вітання ветеранів освіти з нагоди Міжнародного дня 8 березня
Вітання ветеранів освіти з нагоди Міжнародного дня 8 березня

Напередодні свята 8-го Березня, за ініціативи управління освіти і науки, міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, педагогічний та учнівський колективи Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, запросили освітян-ветеранів міста на святкову зустріч, на весняні посиденьки, на мистецький зоре цвіт.

В ошатній залі освітнього закладу шановних педагогів-ветеранів праці, невтомних трударів освітянської ниви, людей зі щирим серцем і світлою душею, багаторічною професійною біографією, вагомими успіхами у навчанні та вихованні підростаючого покоління  вітали: голова профспілки Валентин  Павлович Чепурченко, солісти чоловічої капели Анатолія Вороб'я, учні закладу освіти.

Лауреат міської літературно-мистецької премії ім. І.С. Нечуя-Левицького Сергій Різник ознайомив з дослідницькою діяльністю та історію рідного краю. Біла Церква є об'єктом особливої уваги багатьох дослідників, але тільки Сергій Різник зумів зробити реконструкцію фундаменту культової споруди на Замковій горі. Обчислені, науково обґрунтовані розміри давньоруського храму призупинили тривалі суперечки стосовно виникнення назви міста Біла Церква. Книга археолога «Прогулянки по древньому Юр'єву» - єдиний збірник, що доносить нам історію виникнення та існування літописного града на Росі. Особливо цікаві літературні етюди «Бачу Білу Церкву» та «Історія одного прапора». Лауреат також випустив кольоровий альбом «Археологічний фотоатлас Замкової гори». Літературні та краєзнавчі матеріали автора є у школах, книгарнях та бібліотеках міста.

Переглядів: 281 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Березень 2019  »