Четвер, 28.03.2024, 21:59

Головна » 2009 » Листопад » 27 » XVIII Звітно-виборна конференція Білоцерківської міської організації Профспілки
XVIII Звітно-виборна конференція Білоцерківської міської організації Профспілки

26 листопада 2009 року відбулася звітно-виборна конференція Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.
       Від Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України на конференції були присутні заступник голови Остапенко О.В. та голова Києво-Святошинської міської організації Профспілки Литвин І.В.
      Звітно-виборна конференція проходила конструктивно, у дуже доброзичливій атмосфері. Варто відзначити добру організаційну роботу голови та ради міської організації Профспілки у підготовці до звітів і виборів. Звіт голови супроводжувався відео та інформаційними слайдами, що значно поліпшувало роботу.
Усі присутні, а це понад 147 чоловік, отримали звіт та матеріали конференції.

Конструктивні та схвальні виступи членів профспілки, адміністрації навчальних закладів, начальника міського управління освіти і науки Олійника О.Б. та заступника голови Київської обласної організації Профспілки Остапенка О.В., не залишили сумніву про те, що робота Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України за п’ять років заслуговує високої оцінки. Вибори ради Профспілки відбулися відкритим голосуванням. Головою повторно було обрано Чепурченко Валентина Павловича.

Щиро вітаємо Валентина Павловича з обранням!
Бажаємо наснаги та подальших успіхів у роботі з освітянами!

Переглядів: 572 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Листопад 2009  »