Субота, 27.04.2024, 02:18

Головна » 2010 » Березень » 2 » XVIII Звітно-виборна конференція Київської обласної організації Профспілки
XVIII Звітно-виборна конференція Київської обласної організації Профспілки

24 лютого 2010 року відбулася звітно-виборна конференція Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
В роботі Конференції взяли участь голова ЦК Профспілки Леонід Семенович Сачков, заступник голови Київської обласної адміністрації Лариса Максимівна Піотрович, начальник головного управління освіти і науки облдержадміністрації Віктор Григорович Бутник, голова Київської обласної ради Профспілок Валентин Федорович Кононенко, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Михайлович Яцунь.

Звітно-виборна конференція проходила конструктивно, у дуже доброзичливій атмосфері. Варто відзначити добру організаційну роботу голови та ради Київської обласної організації Профспілки у підготовці до звітів і виборів. Звіт голови супроводжувався відео та інформаційними слайдами, що значно поліпшувало роботу. Усі присутні, а це понад 200 чоловік, отримали звіт та матеріали конференції.

Конструктивні та схвальні виступи членів профспілки,
голови ЦК Профспілки Сачкова Л.С.,
заступника голови Київської обласної державної адміністрації Перлигіної Л.М., начальника головного управління освіти і науки Бутника В.Г. не залишили сумніву про те, що робота Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України за п’ять років заслуговує високої оцінки.

Вибори ради Профспілки відбулися відкритим голосуванням. Головою повторно було обрано Цикалюка Анатолія Даниловича.

Щиро вітаємо Анатолія Даниловича з обранням!
Бажаємо наснаги та подальших успіхів у роботі з освітянами!
Переглядів: 696 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Березень 2010  »