П`ятниця, 26.04.2024, 03:39

Головна » 2011 » Жовтень » 10 » Засідання міської ради Профспілки
Засідання міської ради Профспілки
     5 жовтня 2011 року в мультимедійному класі Білоцерківського колегіуму відбулось засідання Білоцерківської міської ради Профспілки працівників освіти і науки України з порядком денним:
  1. Про дії Профспілки працівників освіти і науки України, спрямовані на соціальний захист працівників галузі під час формування бюджету освіти на 2012 рік. Додаток пропозиції до КМУ та ВРУ.
  2. 15 – 17 вересня 2011 року провів роботу Міжнародний круглий стіл для країн Центральної та Східної Європи, ініційований Європейським комітетом Профспілок працівників освіти, за організаційної підтримки ЦК Профспілки працівників освіти і науки України. Тема круглого столу, що об’єднала представників профспілок освіти з тридцяти країн світу (серед яких – Англія, Франція, Греція, Бельгія, Грузія, Польща, Угорщина, Туреччина, Молдова, Словенія, Сербія) – економічна криза, можливі стратегії виходу, перспективи сектору освіти.
  3. Про здійснення громадського контролю за додержанням Законодавства про працю профспілковими комітетами установ та закладів освіти Білоцерківської міської організації Профспілки освіти.
  4. Лист-роз’яснення Міністерства освіти, молоді та спорту «Про застосування деяких норм Типового положення про атестацію педагогічних працівників» (додається).
  5. Закінчився термін подання пропозицій до Угоди між управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради та Білоцерківською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України.
  6. Первинним профспілковим організаціям протокольно підвести підсумки виконання колективного договору за дев’ять місяців 2011 року.
  7. До 21 жовтня 2011 року подати документи: штатний розпис, списки членів та не членів Профспілки, списки на відвідування басейну; перевірити профспілкові квитки та облікові картки, протоколи засідань ПК. Урочисто вручити профспілкові квитки новим членам Профспілки.
  8. Проаналізувати розклади занять на І півріччя і тарифікаційні списки.
  9. Статут Профспілки працівників освіти і науки України.
  10. Надавати матеріали для поповнення сайту Білоцерківської міської організації Профспілки про роботу первинних профспілкових ланок.
  11. Охорона праці. На кожну установу видано безкоштовно збірник методичних матеріалів про охорону праці.
  12. Для створення Єдиного Державного реєстру житла терміново у відділі квартобліку та розподілу житла Білоцерківської міської ради (Партизанська, 18) поновити документи (довідка Форма 3, довідка з місця роботи, довідка БТІ).
  13. Провести аналіз критичних зауважень та пропозицій щодо роботи профспілок всіх рівнів.
  14. Надати пропозиції до огляду-конкурсу щодо святкування 65-річниці з дня заснування Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.
  15. Різне.

Переглядів: 590 | Додав: admin | Рейтинг: 4.0/1 |