Вівторок, 16.04.2024, 22:49

Головна » 2015 » Травень » 28 » Засідання ради
Засідання ради

27 травня 2015 року в приміщенні Білоцерківського колегіуму відбулось засідання ради голів профспілки дошкільних навчальних закладів у форматі «круглого столу» з порядком денним:

Порядок призначення пенсії за віком та пільгової за вислугу років. Головний спеціаліст відділу з призначення пенсій Драбинко Катерина Анатоліївна, начальник відділу інформаційних систем і програмного забезпечення Медяний Олексій Григорович

Про оскарження обмеження виплати пенсій працюючим пенсіонерам. Лист ФПУ – голова ПК ДНЗ № 22 Поліщук Тетяна Володимирівна https://drive.google.com/file/d/0B1nEEmCNV9_QQWJTTktVRk5yM00/view?usp=sharing

Колективне звернення міської ради Профспілки до Конституційного суду – голова ПК № 21 Гопенко Людмила Миколаївна.

Про дії профспілок в умовах радикального підвищення цін і тарифів та катастрофічного падіння рівня життя населення. Звернення міської ради Профспілки до Голови Федерації Профспілок України та ЦК Профспілки. Проведення довготривалої консолідованої галузево-регіональної акції протесту профспілок з 27 травня, 3, 10 червня 2015 року; мета акції: підтримка вимог ФПУ, СПО об’єднань профспілок до  Кабінету Міністрів України та СПО роботодавців на національному рівні і вирішення колективного трудового спору шляхом: внесення Урядом до Парламенту законопроекту щодо додаткового підвищення в поточному році розмірів прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та скорочення грошового розриву між посадовим окладом працівника І тарифного розряду ЄТС і мінімальною заробітною платою та зниження цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.

Причини та цілі вступу профспілок у колективний трудовий конфлікт із Кабінетом Міністрів та з роботодавцями – голова ПК ДНЗ № 33 Шостак Жанна Василівна.

Про підведення підсумків Тижня охорони праці в установах та закладах освіти міста.  Звіт голови та адміністрації ДНЗ № 1 про проведення Тижня з ОП – голова ПК ДНЗ № 1 Клименчук Галина Геннадіївна. Звіт міської організації Профспілки про проведення Тижня ОП - голова ДНЗ № 20 Загородня Оксана Володимирівна.

Роль та місце первинної профспілкової організації в діяльності закладів освіти.

Тарифікація працівників навчального закладу: крок за кроком – голова ПК ДНЗ № 18 Присяжнюк Тетяна Анатоліївна.

Індексація заробітної плати – голова ПК ДНЗ № 3 Максимчук Віта Олександрівна.

Переглядів: 617 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Травень 2015  »