Четвер, 25.04.2024, 22:10

Головна » 2016 » Квітень » 15 » Засідання ради
Засідання ради

14 квітня 2016 року в Білоцерківському колегіумі відбулось засідання ради профспілки в форматі «круглого столу» з порядком денним:

1. Інформація про VII З’їзд ФПУ – Резолюції: «Профспілки – за європейський вибір України», «Профспілки – за результативний соціальний діалог в інтересах добробуту громадян», «Молодь – майбутнє профспілок», «За гендерну рівність і протидію насиллю»; Заяви про «Трудові та соціально-економічні права працівників, розвиток вітчизняної економіки повинні стати пріоритетом Української держави», щодо звільнення депутата ВРУ, делегата Парламентської Асамблеї Ради Європи, української льотчиці Надії Савченко та насильно утримуваних українських заручників, «Про критичну ситуацію в профтехосвіті», Звернення щодо проблем студентської молоді. Лист-звернення міської організації Профспілки до делегатів з’їзду.

Чепурченко Валентин Павлович – голова ради

2. Про результати вивчення дотримання законодавства про працю та охорону праці в  ДНЗ   № 20. Довідка, постанова.

Петрушанко Ірина Леонідівна – член президії,

Павленко Алла Іванівна – член президії

3. Заходи з питань соціального захисту працівників галузі (виплата ст. 57, оздоровчі непедагогічним працівникам – листи на міського голову та секретаря Білоцерківської міської ради, начальника управління освіти).

Чепурченко Валентин Павлович – голова ради

4. Про виконання Угоди між управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради та міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України в частині фінансування галузі освіти на 2015-2016 роки.

Петрик Юрій Федорович – начальник управління освіти і науки

5. Програма розвитку системи освіти міста Білої Церкви на 2016-2020 роки.

Петрик Юрій Федорович. – начальник управління освіти і науки

6. Підведення підсумків атестації педагогічних працівників та керівників закладів освіти, наказ УОН від 08.04.2016 № 47.

7. Тарифікація педагогічних працівників.

8. Тиждень охорони праці та Всесвітній День охорони праці «Стрес на робочому місці: колективний виклик». Підготувати план проведення, методичні рекомендації  та презентації, наказ УОН від 11.0-4.2016 № 10 АГ.

Березовський Олександр Петрович – страховий експерт з ОП відділення

виконавчої дирекції ФСС  України в місті Біла Церква ,

Корнієнко Людмила Володимирівна – завідувач ЦППСіВР,

Федорченко Наталія Миколаївна – методист ЦППСіВР,

Ярмак В’ячеслав Миколайович – провідний спеціаліст УОН,

Чепурченко Валентин Павлович – голова ради

9. Інформаційна складова в діяльності профспілки, мотивоване профспілкове членство.

10. Пропозиції президії міської організації Профспілки до Закону «Про освіту».

Петрушанко Ірина Леонідівна – член президії,

Повстянко Оксана Вікторівна – член президії

11. Продовжити роботу над проектом та надання пропозицій до нового Трудового Кодексу.

Переглядів: 420 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Квітень 2016  »