Субота, 20.04.2024, 07:59

Головна » 2018 » Травень » 30 » Зустріч з народним депутатом України
Зустріч з народним депутатом України

На виконання постанови Бюро Президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України «Про обговорення проекту Закону України «Про повну загальну середню освіту» від 07.05.2018 № Бр-281 дане питання 23 травня 2018 року було розглянуто на позачерговому засіданні президії ради міської організації Профспілки.

За результатами обговорення члени президії висловили одностайну думку щодо недостатності часу, з моменту оприлюднення вказаного законопроекту на сайті Міністерства освіти і науки України, для широкого його обговорення, особливо в трудових колективах закладів освіти, зважаючи на заходи, пов’язані із закінченням навчального року.

Було проведено широке обговорення та узагальнення пропозицій загальноосвітніх шкіл міста.

30 травня 2018 року за сприянням помічника народного депутата України Анатолія Васильовича Плєшакова  пропозиції були  надані народному депутату України Хвиче Надаровочу Мепарішвілі.

Народний депутат ознайомився  з пропозиціями трудових колективів гімназії № 2 та БЗШ І-ІІІ ст. № 22.

Голова міської організації Профспілки Чепурченко В.П. висловив думку членів профспілки про те, що проект Закону України «Про повну загальну середню освіту» потребує ґрунтовного доопрацювання в частині норм Конституції України; Кодексу законів про працю; Законів України «Про освіту», «Про оплату праці», «Про відпустки»; Галузевої Угоди, Міжнародних конвенцій та угод.

Також, у цьому законопроекті взагалі не висвітлена роль та повноваження профспілок в організації освітнього процесу, захисту трудових і соціальних прав та гарантій членів трудових колективів, що у більшій мірі відповідало би вимогам Закону «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та Галузевій угоді.

Аналіз оприлюдненого законопроекту «Про повну загальну середню освіту» свідчить про необхідність його авторам повторно повернутися до вивчення його норм, з метою приведення їх у відповідність законодавчим актам.

Під час зустрічі також було обговорено питання фінансування галузі освіти міста та  надання освітньої субвенції, Хвича Надарович запевнив, що робота ведеться на місцевому, обласному і на державному рівні.

Переглядів: 534 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Травень 2018  »