БЦ Профспілка освіти
Четвер, 24.10.2019, 07:59
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Ваше ставлення до пенсійної реформи?
Всього відповідей: 192
Головна » 2016 » Липень » 26

Відповідно до пункту 3.15 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерство освіти і науки України від 06.10.2010 № 930, рішення атестаційної комісії повідомляється педагогічному працівнику одразу після її засідання під підпис.

Атестаційний лист педагогічного працівника підписується у двох примірниках, один з яких зберігається в особовій справі педагогічного працівника, а другий не пізніше трьох днів після атестації видається йому під підпис.

Пунктом 6.1 Типовог ... Читати далі »

Переглядів: 174 | Дата: 26.07.2016 | Рейтинг: 0.0/0

Форма входу
Календар новин
«  Липень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Пошук
Друзі сайту
Статистика
БЦ Профспілка освіти © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz