БЦ Профспілка освіти
Середа, 26.09.2018, 08:16
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 222
Головна » 2017 » Листопад » 27

   У дитячому навчальному закладі є посада логопеда, але логопедична пункт не створений. Чи має право такий логопед право на підвищення посадового окладу у розмірі від 15 до 25 %? Питання виникло через те, що у п. 4 додатку № 5 до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.93 р. № 102, серед переліку спеціальних закладів (з особливим режимом), робота в яких дає право на вказане підвищення посадового окладу, вказано саме логопедичні пункти.

... Читати далі »

Переглядів: 118 | Дата: 27.11.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Форма входу
Календар новин
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Пошук
Друзі сайту
Статистика
БЦ Профспілка освіти © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz