БЦ Профспілка освіти
П`ятниця, 20.04.2018, 09:57
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 222
Головна » 2018 » Квітень » 04

  «Чи може атестуватися вчитель початкових класів з повною вищою освітою з кваліфікацією вчителя початкових класів, на присвоєння І кваліфікаційної категорії після перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, якщо за наслідками атестації йому було присвоєно ІІ кваліфікаційну категорію за посадою вчителя мови і літератури до такої відпустки?»

  Відповідно до пункту 3.19 Типового положення про ате ... Читати далі »

Переглядів: 15 | Дата: 04.04.2018 | Рейтинг: 0.0/0

Форма входу
Календар новин
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Пошук
Друзі сайту
Статистика
БЦ Профспілка освіти © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz