БЦ Профспілка освіти
Четвер, 01.10.2020, 19:32
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Ваше ставлення до пенсійної реформи?
Всього відповідей: 194
Головна » 2013 » Лютий » 21 » До Дня соціальної справедливості
До Дня соціальної справедливості
13:55
     З нагоди відзначення 20 лютого 2013 року Дня соціальної справедливості на засіданні правового клубу «Феміда» 19 лютого 2013 року у Білоцерківському колегіумі відбувся «круглий стіл» на тему: «Деякі аспекти соціального захисту населення: профспілковий рух, праця неповнолітніх». У засіданні «круглого столу» взяв участь голова міської організації Профспілки працівників освіти і науки України В.П. Чепурченко. Були розглянуті наступні питання:
      - Роль профспілок в соціально трудових відносинах (Єсікова Валентина);
      - Профспілковий рух в незалежній Україні (Підгорна Вікторія);
      - Повноваження профспілок на підприємствах (Гаврилюк Артур);
      - Особливості колективного договору (Глеваська Богдана);
      - Праця неповнолітніх (Рахнянська Марія);
      - Головне, що б робота не відволікала від навчання (Сіраєв Владислав).
     Так, щодо ролі профспілок в соціально трудових відносинах було наголошено, що запровадження ринкових відносин неминуче призводить до погіршення рівня соціально-правових гарантій найманих працівників. За таких умов, важливого значення набуває діяльність органів і організацій, покликаних забезпечувати захист прав та інтересів людини в праці. Такими організаціями традиційно вважаються профспілки. Право на об'єднання у профспілки включає: право працівників без будь-якого дозволу державних органів створювати за своїм вибором профспілки, вступати до них та виходити з них на умовах і в порядку, визначеному їх статутами, право обирати своїх представників для захисту інтересів членів профспілки, тощо.
     Говорячи про профспілковий рух в незалежній Україні, було з’ясовано, що після проголошення незалежності України 6 жовтня 1990 року створено Федерацію незалежних профспілок України, яка стала правонаступницею Української республіканської ради профспілок. Декларацію про заснування Федерації підписали 25 республіканських галузевих профспілок та 24 регіональних міжсоюзних профоб'єднань.
     Федерація професійних спілок України є найбільш чисельним профспілковим об’єднанням в Україні. В її лавах нараховується понад 10 мільйонів членів профспілок. До складу ФПУ входить 44 всеукраїнських профспілки і 26 територіальних об’єднань організацій профспілок.
     Метою діяльності ФПУ є вираження, представлення інтересів і захист прав організацій – членів ФПУ, координація їхніх колективних дій, представництво і захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок в органах державної влади і органах місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, їх організаціями і об'єднаннями, а також з іншими об'єднаннями громадян. (Стаття 8 Статуту ФПУ).
     Важливим був розгляд питання, що стосується повноважень профспілок на підприємстві та обговорено Закон України «Про охорону праці». За законом на профспілку покладено чимало повноважень у галузі охорони праці, виконання яких вони здійснюють через свої виборні органи та представників. Головною метою і завданням представників профспілок є захист прав та законних інтересів працівників у сфері охорони праці, надання їм практичної допомоги у вирішенні цих питань.
     Цікавим також було питання про особливості колективного договору. Доповідач зазначив, що колективний договір – це угода, яка укладається між власником або уповноваженим органом (особою) і одним або кількома профспілковими чи іншими уповноваженими на представництво трудовим колективом органами, а у разі відсутності таких органів — представниками трудящих, обраними та уповноваженими трудовим колективом. Колективний договір є результатом соціального партнерства та діалогу на локальному рівні. Колективний договір набирає чинності від дня підписання його сторонами або від дня, зазначеного в ньому, і діє до часу укладання нового або перегляду чинного, якщо інше не передбачено договором.
     Щодо питання про працю неповнолітніх, то дане питання було надзвичайно важливим та актуальним для учасників «круглого столу». Виступаючий зазначив основні аспекти праці неповнолітніх:
     - за законом не допускається прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років (ст. 188 КЗпП). Як виняток, за згодою одного із батьків або особи, що його замінює, можуть прийматись на роботу особи, які досягли чотирнадцяти років;
     - неповнолітніх працівників не мають права залучати: до виконання важкої роботи зі шкідливими та небезпечними умовами праці, до роботи в нічний час, у вихідні дні, а також до підземних робіт (ст. 190 КЗпПУ); до надурочних робіт, підіймання і переміщення предметів, маса яких перевищує встановлені граничні норми ваги;
     - норми виробітку для молодих робітників: для робітників віком до вісімнадцяти років норми виробітку встановлюються, виходячи з норм виробітку для дорослих робітників пропорційно скороченому робочому часу для осіб, які не досягли вісімнадцяти років, тощо.
     Підводячи підсумки  Валентин Павлович зазначив, що тема «круглого столу» виявилась надзвичайно цікавою та актуальною,  відмітив активну участь колегіантів в обговоренні та дискусії, відповів на численні запитання та подякував за якісне проведення "круглого столу". 
 

 

    
 

Переглядів: 415 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Календар новин
«  Лютий 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Пошук
Друзі сайту
Статистика
БЦ Профспілка освіти © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz