П`ятниця, 19.04.2024, 16:42

Головна » 2013 » Липень » 31 » Нарада з питань реалізації Програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення громадян доступним житлом

26 липня в м.Біла Церква відбулася нарада з питань реалізації Програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення громадян доступним житлом, які потребують поліпшення житлових умов. Вів нараду заступник міського голови В.Гнатюк.
     В ході наради заступник міського голови наголосив на важливості розгляду даного питання, адже одним із пріоритетів соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича є будівництво доступного житла. Відмітив, що порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів для придбання житла визначено Постановою Кабінету Міністрів України № 343 від 25 квітня 2013року та акцентував увагу, що в місті станом на 01.01.2013р. на квартирному обліку перебуває 4016 осіб, які потребують поліпшення житлових умов.
     Учасники наради ознайомили присутніх з механізмом кредитування та умовами отримання іпотечного кредиту. Зокрема відмітили, що кредити видаватимуться терміном на 15 років під 16% річних, 13% з яких повертає держава.
     Також наголосили на тому, що в місті Біла Церква дві банківські установи надають вищезазначені кредити – Білоцерківське відділення ВАТ «Державний ощадний банк України» та відділення АБ «Укргазбанк».
      Присутні на нараді були ознайомлені з механізмом функціонування «єдиного вікна» з питань іпотечного кредитування та ін.
     Голова міської організації Профспілки працівників освіти і науки України надав пропозиції щодо будівництва соціального житла для працівників галузі освіти.
     В нараді взяли участь заступник директора департаменту капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації Ю.Деркач, начальник відділу часткової компенсації Державної іпотечної установи А.Таценко, начальники ряду управлінь та відділів міської ради, представники будівельних організацій, банківських установ, громадськість міста, журналісти міських ЗМІ.

Переглядів: 371 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Липень 2013  »