Субота, 20.04.2024, 14:59

Головна » 2015 » Вересень » 25 » Відбулося засідання ради обласної організації Профспілки
Відбулося засідання ради обласної організації Профспілки

24 вересня 2015 року на базі Академії праці і соціальних відносин ФПУ відбулося засідання ради Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
Рада розглянула питання «Про стан і заходи щодо здійснення громадського контролю за виконанням норм трудового законодавства у навчальних закладах Макарівського та Тетіївського районів».
Прийнято відповідну постанову, в якій окреслено конкретні напрямки роботи обласної організації щодо посилення правозахисної роботи в структурних підрозділах.
Голова обласної організації Профспілки Цикалюк А.Д. доповів членам виборного органу про підсумки роботи та прийняті рішення на засіданні президії ЦК Профспілки.
Зокрема було акцентовано увагу на постанові ЦК Профспілки «Про дії Профспілки у сучасних соціально-економічних умовах» в якій визначено позицію Центрального комітету щодо неприпустимості скорочення чисельності педагогічних та інших працівників навчальних закладів, закриття навчальних закладів, зокрема післядипломної освіти педагогічних кадрів, підвищення розмірів тарифного розряду, індексації заробітної плати, встановлення надбавок педагогічним працівникам у повному об’ємі тощо.
Озвучено звернення Центрального комітету до голови Комітету з питань науки і освіти Верховної ради Гриневич Л.М., Прем’єр-міністра України Яценюка А.П., Міністра освіти і науки Квіта С.М., Федерації профспілок України з цих питань.
У зв’язку із оприлюдненням на веб-сайті інтернет-представництва Президента України за ініціативою Тернопільської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України електронної петиції «Про надбавку за престижність педагогічної праці», рада обласної організації закликає спілчан Київщини скористатися цією можливістю з метою встановлення соціальної справедливості по відношенню до освітян.

Переглядів: 358 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Вересень 2015  »