П`ятниця, 19.04.2024, 04:45

Головна » 2015 » Грудень » 23 » Засідання ради профспілки
Засідання ради профспілки

16 грудня 2015 року в Білоцерківському колегіумі відбулось засідання ради Білоцерківської міської організації Профспілки з порядком денним

1. Основні напрями діяльності Профспілки працівників освіти і науки України на 2016 – 2020 роки. Заяви делегатів VIII З’їзду ЦК Профспілки.
  2. Всеукраїнські збори первинних профспілкових організацій. Резолюція.
  3. Парламентські слухання «Правове забезпечення реформ освіти в Україні». Звернення до ВРУ.
  4. Меморандум з реалізації Плану модернізації України «Від кризи до економічного зростання».
  5. Про пікетування Верховної Ради України.
  6. Нормативна база та документи що регламентують виплату винагороди за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків ст. 57 Закону України «Про освіту». Адаптування Положення про винагороду до конкретного закладу освіти.
  7. Довідка про стан виконання законодавства про охорону праці в установах і закладах освіти міста (Ярмак В.М.)
  8. Про підвищення посадових окладів працівників бюджетної сфери.
  9. Про кошторис та затвердження видатків Білоцерківської міської організації Профспілки.

Розглянувши та обговоривши питання з охорони праці рада постановила Довідку про результати перевірки стану виконання Закону України «Про охорону праці» в закладах освіти взяти до відома, Білоцерківській міській організації Профспілки підготувати методичні рекомендації (Положення про громадського інспектора праці), спільно з управлінням освіти і науки провести навчання громадських інспекторів, в колективній угоді між управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради та Білоцерківською міської організацією Профспілки працівників освіти і науки України передбачити заохочення для громадських інспекторів та внести доповнення в колективні договори установ та закладів освіти міста. Налагодити дієве та результативне партнерство між адміністрацією та профспілковим комітетом установ та закладів освіти міста з питань охорони праці.

Переглядів: 399 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Грудень 2015  »