БЦ Профспілка освіти
Неділя, 22.09.2019, 20:04
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії каталога
Угоди [2]
Охорона праці [8]
Міжнародна діяльність [1]
Соціальний захист [2]
Консультації [34]
Документи ФПУ [7]
Законодавчі документи [1]
Огляди і конкурси [0]
Спорт [1]
Інше [1]
Урядові документи [1]
Пленуми [1]
Атестація [1]
Атестація педагогічних кадрів
Учитель року [1]
Міський конкурс
День соціальної справедливості [1]
Всесвітній День соціальної справедливості
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 224
Головна » Статті » Консультації

Розподіл педагогічного навантаження на новий навчальний рік
 

Інша складова навчального плану, його варіатив­на частина, покликана задовольнити потреби учнів у поглибленому вивченні обов'язкових предметів ін­варіантної частини, додаткових предметів та курсів за вибором з урахуванням особливостей регіону та інди­відуальних освітніх запитів учнів (вихованців). Вона формується безпосередньо навчальним закладом.

Після узгодження з органом громадського само­врядування проект робочого навчального плану державного або комунального навчального закладу подається на затвердження до органу управління освітою (ст. 15 Закону 651). Робочі навчальні плани приватних навчальних закладів погоджуються з відповідним органом управ­ління освітою.

Діяльність дошкільного навчального закладу також регламен­тується планом роботи, який складається на навчальний рік та оздо­ровчий період. Основу його складає Базовий компонент дошкільної освіти та програма розвитку, навчання та виховання дітей дошкільно­го віку, за якою працює ДНЗ («Я у Світі», «Дитина», «Зернятко», «Кольо­рові долоньки»).

План роботи комунального дошкільного навчального закладу за­тверджується керівником дошкільного навчального закладу і пого­джується з відповідним органом управління освітою. План роботи приватного ДНЗ затверджується засновником (власником) і погоджу­ється з відповідним органом управління освітою.

У разі здійснення навчальним закладом індивідуального на­вчання кількість годин, яка відводиться на цю роботу, визначається відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про вне­сення змін до Положення про індивідуальну форму навчання в за­гальноосвітніх навчальних закладах» від 19 травня 2008 р. 432 і з 1 вересня 2008 р. становить на одного учня:

§         1 - 4-х класів 5 годин на тиждень;

§         5 - 9-х класів 8 годин на тиждень;

§         10 - 11 (12)-х класів 12 годин на тиждень.

Категорія: Консультації | Додав: admin (27.04.2009)
Переглядів: 1183 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика
БЦ Профспілка освіти © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz