БЦ Профспілка освіти
Субота, 16.12.2017, 14:12
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії каталога
Угоди [2]
Охорона праці [8]
Міжнародна діяльність [1]
Соціальний захист [2]
Консультації [34]
Документи ФПУ [7]
Законодавчі документи [1]
Огляди і конкурси [0]
Спорт [1]
Інше [1]
Урядові документи [1]
Пленуми [1]
Атестація [1]
Атестація педагогічних кадрів
Учитель року [1]
Міський конкурс
День соціальної справедливості [1]
Всесвітній День соціальної справедливості
Наше опитування
Ваше ставлення до пенсійної реформи?
Всього відповідей: 191
Головна » Статті » Консультації

У категорії матеріалів: 34
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 4 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Згідно зі ст. 44 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» заява про призначення пенсії та необхідні документи подаються до територіального органу Пенсійного фонду України (ПФУ) або уповноваженого ним органу, чи уповноваженій особі в порядку, визначеному правлінням фонду.
Консультації | Переглядів: 1553 | Додав: admin | Дата: 13.03.2012 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Стаття 176. Заборона залучення вагітних жінок і жінок, що мають дітей віком до трьох років, до нічних, надурочних робіт, робіт у вихідні дні і направлення їх у відрядження
Консультації | Переглядів: 1870 | Додав: admin | Дата: 15.11.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (1)

Типові штатні нормативи загальноосвітніх навчальних закладів затверджені Міністерством освіти і науки та наберуть чинності 1 вересня 2012 року
Консультації | Переглядів: 17509 | Додав: admin | Дата: 11.01.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (2)

Кодексом законів про працю України передбачено, що за порушення трудової дисципліни до працівника може бути застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді догани або звільнення. Правомірність накладення стягнення, особливо у вигляді звільнення, досить часто стає предметом розгляду в суді. Розглядаючи справу, суд з'ясовує, зокрема, чи дотримано роботодавцем строки і порядок застосування стягнення, визначені законодавством, чи наявні докази вчинення проступку. Судова практика свідчить, що у цьому разі жоден документ, який підтверджує правомірність дій роботодавця, не буде зайвим
Консультації | Переглядів: 54906 | Додав: admin | Дата: 13.12.2010 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (1)

Роз’яснює заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Наталія Шамбір
Консультації | Переглядів: 10859 | Додав: admin | Дата: 29.07.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (6)

На запитання з місць стосовно виплати допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки Міністерство освіти і науки України в листі № 1-9/223 та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України в листі № 02-8/267 від 11 червня 2001 року роз’яснили
Консультації | Переглядів: 2756 | Додав: admin | Дата: 02.06.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Законодательство и право.
Закон про відпустки
Консультації | Переглядів: 4511 | Додав: admin | Дата: 26.05.2010 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (8)

Головам первинних організацій
Профспілки працівників освіти і науки України
Консультації | Переглядів: 3530 | Додав: admin | Дата: 19.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (12)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про вста­новлення надбавки вчителям, вихователям загальноосвітніх на­вчальних закладів, викладачам і майстрам виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних за­кладів І-ІІ рівня акредитації державної та комунальної форми влас­ності, керівникам та заступникам керівників зазначених закладів, по­сади яких віднесені до посад педагогічних працівників» від 5 жовтня 2009 р. № 113О (далі — Постанова № 113О) з метою підвищення пре­стижності праці педагогічних працівників, починаючи з 1 січня 2010 р. запроваджується обов'язкова виплата надбавок до поса­дових окладів (ставок заробітної плати) вчителям, вихователям загальноосвітніх навчальних закладів, викладачам і майстрам ви­робничого навчання професійно-технічних та вищих навчальних за­кладів І-ІІ рівня акредитації державної та комунальної форми влас­ності та усіх типів, а також керівникам та заступникам керівників цих закладів, посади яких віднесено до посад педагогічних працівників.
Консультації | Переглядів: 5261 | Додав: admin | Дата: 23.02.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (3)

Відповідно до частини третьої стат­ті 38 Кодексу законів про працю України
Консультації | Переглядів: 32352 | Додав: admin | Дата: 14.10.2009 | Рейтинг: 4.4/11 | Коментарі (6)

Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика
БЦ Профспілка освіти © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz