БЦ Профспілка освіти
Середа, 14.11.2018, 01:52
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії каталога
Угоди [2]
Охорона праці [8]
Міжнародна діяльність [1]
Соціальний захист [2]
Консультації [34]
Документи ФПУ [7]
Законодавчі документи [1]
Огляди і конкурси [0]
Спорт [1]
Інше [1]
Урядові документи [1]
Пленуми [1]
Атестація [1]
Атестація педагогічних кадрів
Учитель року [1]
Міський конкурс
День соціальної справедливості [1]
Всесвітній День соціальної справедливості
Наше опитування
Ваше ставлення до пенсійної реформи?
Всього відповідей: 192
Головна » Статті » Консультації

Затверджено нові типові штатні нормативи загальноосвітніх шкіл
     Типові штатні нормативи загальноосвітніх навчальних закладів затверджені Міністерством освіти і науки та наберуть чинності 1 вересня 2012 року
     Про це йдеться у відповідному наказі Міністерства освіти і науки, що пройшов процедуру державної реєстрації в Міністерстві юстиції та виданий з метою упорядкування штатів та штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів.
     Відповідно до документу, типові штатні нормативи загальноосвітніх навчальних закладів поширюються на усі типи загальноосвітніх навчальних закладів (школи), крім шкіл-інтернатів, спеціальних та санаторних шкіл, шкіл соціальної реабілітації та вечірніх шкіл, та визначають максимальну кількість штатних одиниць.
     Формування штатів шкіл передбачається з урахуванням контингенту учнів, кількості класів, режиму роботи, площ та санітарного стану приміщень, будівель і споруд.
     Штатний розпис має розроблятися в межах затвердженого центральними та місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування фонду заробітної плати.
     Для надання платних послуг за рахунок спеціального фонду можуть утримуватися інші посади, необхідні для надання цих послуг.
     Як зазначається в документі, керівники шкіл мають привести штатні розписи загальноосвітніх навчальних закладів у відповідність до цього наказу, при цьому з метою економного і раціонального використання коштів не допускати збільшення чисельності працівників у закладах, що склалась на 01.09.2012.
     У разі виробничої необхідності за рахунок спеціального фонду навчальними закладами можуть бути введені додаткові посади. 
      Штатні нормативи відповідно до наказу наберуть чинності з 1 вересня 2012 року.
      Детальніше про найменування посад штатного розпису школи, їх максимальну нормативну чисельність та умови введення дивіться у наказі МОН №1205 від 06.12.10 року.
 
Наказ МОН №1205 від 06.12.10 року
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАКАЗ

№1205 від 06 грудня 2010 року
 
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
22 грудня 2010 року
за №1308/18603
 
Про затвердження
Типових штатних нормативів
загальноосвітніх навчальних закладів
 
     Відповідно до статті 45 Закону України "Про загальну середню освіту", розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №1716-р "Питання типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів" та з метою упорядкування штатів та штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів, наказую:
      1. Затвердити Типові штатні нормативи загальноосвітніх навчальних закладів, що додаються.
     2. Керівникам закладів надається право у разі виробничої необхідності змінювати штати окремих структурних підрозділів або вводити посади (крім керівних), не передбачені штатними нормативами для даного закладу, в межах фонду оплати праці, доведеного лімітними довідками на відповідний період. Заміна посад працівників може здійснюватись лише в межах однієї категорії (педагогічного, господарсько-обслуговуючого тощо) персоналу.
     3. Керівникам закладів привести штатні розписи загальноосвітніх навчальних закладів у відповідність до цього наказу. При цьому з метою економного і раціонального використання коштів та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.10.2008 № 943 "Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів" не допускати збільшення чисельності працівників у закладах, що склалась на 01.09.2012. У разі виробничої необхідності за рахунок спеціального фонду навчальними закладами можуть бути введені додаткові посади.
      4. Цей наказ набирає чинності з 01.09.2012.
      5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Б.М. Жебровського.
 
                                              Міністр                                Д.В. Табачник
 
ПОГОДЖЕНО:
Міністерство праці та соціальної політики України                         Заступник Міністра                     В.Коломієць
Міністерство фінансів України                                                           Заступник Міністра                    С.О. Рибак
ЦК Профспілки працівників освіти і науки                                       Голова ЦК Профспілки              Г.Ф. Труханов
 
 
 
 
 
Категорія: Консультації | Додав: admin (11.01.2011)
Переглядів: 20405 | Коментарі: 9 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 1
13.10.2016 Спам
1. nat51
Доброго дня. Виходячи з вищепрочитаного, педагогічні ставки не входять до штатного розпису???? А якщо раніше вони були вказані в штатному розписі, як бути тепер????

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика
БЦ Профспілка освіти © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz