БЦ Профспілка освіти
Четвер, 19.09.2019, 10:07
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії каталога
Угоди [2]
Охорона праці [8]
Міжнародна діяльність [1]
Соціальний захист [2]
Консультації [34]
Документи ФПУ [7]
Законодавчі документи [1]
Огляди і конкурси [0]
Спорт [1]
Інше [1]
Урядові документи [1]
Пленуми [1]
Атестація [1]
Атестація педагогічних кадрів
Учитель року [1]
Міський конкурс
День соціальної справедливості [1]
Всесвітній День соціальної справедливості
Наше опитування
Ваше ставлення до пенсійної реформи?
Всього відповідей: 192
Головна » Статті » Консультації

ЛИСТ МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

 

ЛИСТ

 

30.01.2009                                                                                                                                                                    77/13/84-09

 

Щодо застосування Положення

про умови роботи за сумісництвом

для вчителя, який займає 0,5 ставки бібліотекаря

 

У Департаменті з питань державного регулю­вання заробітної плати та умов праці розглянуто листа щодо застосування Положення про умови ро­боти за сумісництвом для вчителя, який займає 0,5 ставки бібліотекаря.

Пунктом 11 Переліку робіт, які не є сумісни­цтвом (додаток до Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій, затвердженого наказом Мін­праці, Мін'юсту, Мінфіну України від 28.06.1993 р. 43), передбачено, що не є сумісництвом інша ро­бота, яка виконується в тому разі, коли на основній роботі працівник працює неповний робочий день і відповідно до цього отримує неповний оклад (ставку заробітної плати), якщо оплата його праці по основній та іншій роботі не перевищує повного окладу (ставки) за основним місцем роботи.

Що стосується поставленого конкретного за­питання, чи вважати сумісництвом роботу, коли вчитель з педагогічним навантаженням з основною посадою 14 годин на тиждень (норма 18 годин, ставка заробітної плати 1074 грн.) займає 0,5 став­ки бібліотекаря (посадовий оклад 992 грн.), то за­гальна сума 0,5 ставки бібліотекаря 496 грн. та розмір посадового окладу (ставки заробітної плати) вчителя з педагогічним навантаженням за основ­ною посадою 14 годин перевищує повний оклад (ставки) за основним місцем роботи. Тобто виконан­ня роботи на 0,5 ставки бібліотекаря є роботою за сумісництвом.

Порядком виплати доплати за вислугу років працівникам державних і комунальних бібліотек, за­твердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.2005 р. 84, передбачено, що зазначена доплата нараховується за фактично відпрацьований час у межах коштів, передбачених на оплату праці за основним місцем роботи. Оскільки обов'язки бі­бліотекаря виконуються за сумісництвом, права на доплату за вислугу років у бібліотеці працівник не має.

 

 

 

                             Директор Департаменту               О.ТОВСТЕНКО

Категорія: Консультації | Додав: admin (20.05.2009)
Переглядів: 2602 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика
БЦ Профспілка освіти © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz