БЦ Профспілка освіти
Вівторок, 22.08.2017, 08:20
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії каталога
Угоди [2]
Охорона праці [8]
Міжнародна діяльність [1]
Соціальний захист [2]
Консультації [34]
Документи ФПУ [7]
Законодавчі документи [1]
Огляди і конкурси [0]
Спорт [1]
Інше [1]
Урядові документи [1]
Пленуми [1]
Атестація [1]
Атестація педагогічних кадрів
Учитель року [1]
Міський конкурс
День соціальної справедливості [1]
Всесвітній День соціальної справедливості
Наше опитування
Ваше ставлення до пенсійної реформи?
Всього відповідей: 189
Головна » Статті » Консультації

Розподіл педагогічного навантаження на новий навчальний рік

Згідно із положеннями Закону України «Про професійні спіл­ки, їх права та гарантії діяльності» від 15 вересня 1999 р. 1045-XIV (ст. 38), Кодексу законів про працю України (КЗпП) (ст. 21, 32) та Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівни­ків освіти (п. 4), затвердженої наказом Міністерства освіти Украї­ни від 15 квітня 1993 р. 102 (далі Інструкція 102), з метою запобігання істотних змін у погіршенні умов оплати праці (ст. 7 Закону України «Про колективні договори і угоди» від 1 липня 1993 р. 3356-ХІІ та ст. 9 КЗпП) проект розподілу педагогічного наванта­ження погоджується з профспілковим комітетом на­вчального закладу та доводиться до відома всіх пе­дагогічних працівників навчального закладу (наказ Міністерства освіти України «Про Типові правила внутрішнього трудового розпорядку для працівни­ків навчально-виховних закладів» від 20 грудня 1993р. 455).

У серпні тарифікаційна комісія визначає розмір заробітної плати кожного педагогічного працівника (вчителя, вихователя, ке­рівника гуртка, інших) відповідно до педагогічного навантаження, стажу роботи і результатів останньої атестації та складає тарифіка­ційний список. Результати тарифікації педагогічних працівників по­годжуються з профспілковим комітетом та доводяться до відома всіх педагогічних працівників до початку навчального року.

Не пізніше 5 вересня тарифікаційний список затверджується керівником органу управління освітою, якому підпорядковується навчальний заклад (п. 4 Інструкції 102)*.

 

Педагогічне навантаження вчителя загальноосвітнього навчального закладу, незалежно від підпорядкування, типу і форми власності обсягом менше від тарифної ставки, установлюється тільки за його згодою.

Закон України  «Про загальну середню освіти»

від 13 травня 1999 року № 651-XIV (п. 2 ст. 25)

Категорія: Консультації | Додав: admin (27.04.2009)
Переглядів: 4410 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 4.0/2 |
Всього коментарів: 2
14.12.2011 Спам
2. Олена
Якщо вихователь, перейшов з звичайної групи на комерційну, в нього змінилось навантаження, наказ потрібно писати, і якщо так, то в книгу з загальних питань чи з кадрвих.Буду вдячна за допомогу.

01.12.2010 Спам
1. Юлія
Якщо підвищилась заробітна плата викладачам по тарифікаційним спискам, вважати це базою для розрахунку індексації?Дякую.Юлія

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика
БЦ Профспілка освіти © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz